Stran 28 od 31 PrvaPrva ... 182425262728293031 ZadnjiZadnji
Rezultati 271 do 280 od 301

Tema: Lovski Izpit

  1. #271
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Še najmanj zaslužijo tisti, ki predavajo...
    A misliš da je to res...
    LP
    Služimo narodu !

  2. #272

    Privzeto

    Jamravci. Vsaka stvar nekaj stane. Nisem za luplenje pripravnikov pri opravljanju izpita, ampak takšna cena se mi še zdaleč ne zdi pretirana. Lovski izpit delaš samo enkrat in je enkratni strošek. V določenem delu je verjetno cena tudi garant, da imate kvalitetna predavanja in da vam ne predavajo kakšni vaški posebneži in samooklicani strokovnjaki.
    Pa tudi mislim, da cena ni in nikoli ni bila razlog, da je kakšen pripravnik manj. Vzroki so verjetno drugje.

  3. #273
    Član od
    Nov 2011
    Lokacija
    Cerkvenjak
    Prispevki
    18

    Privzeto

    Lovski zdravo
    Vsaka stvar nekaj stane in tudi mene je stalo če sem hotel postati lovec. Tisti občutek ko dobiš zeleno vejico pred pred 3 člansko komisijo ko jo določi minister je nepopisno in pozabiš na stroške in dva meseca neprespanih noči od učenja za izpite. Mene je ta čast doletela da sem včeraj dobil zeleno vejico in sem postal lovec.
    16-16,30-06

  4. #274

    Privzeto

    Čestitam.
    Ampak pravo učenje in nabiranje izkušenj se šele začenja. Če se tega zavedaš , si na pravi poti.

  5. #275

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Čestitam.
    Ampak pravo učenje in nabiranje izkušenj se šele začenja. Če se tega zavedaš , si na pravi poti.
    Se pridružujem Alojzovi čestitki!

  6. #276

    Privzeto

    Citat Danijel je objavil: Pokaži objave
    Lovski zdravo
    Vsaka stvar nekaj stane in tudi mene je stalo če sem hotel postati lovec. Tisti občutek ko dobiš zeleno vejico pred pred 3 člansko komisijo ko jo določi minister je nepopisno in pozabiš na stroške in dva meseca neprespanih noči od učenja za izpite. Mene je ta čast doletela da sem včeraj dobil zeleno vejico in sem postal lovec.
    Čestitke. Na katerem koncu pa se je to zgodilo?

  7. #277
    Član od
    Nov 2011
    Lokacija
    Cerkvenjak
    Prispevki
    18

    Privzeto

    To se je zgodilo na Mariborskem koncu.
    16-16,30-06

  8. #278
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Čestitam, vidiš že so menjali ministra, ker je imenoval preveč zaje8ano komisijo.
    Last edited by muzikant; 25. March 2013 at 19:45.

  9. #279
    Član od
    Nov 2011
    Lokacija
    Cerkvenjak
    Prispevki
    18

    Privzeto

    Muzikant hvala V mojem revirju imamo pretežno srnjad in malo divjad zato se bom posvetil pretežno srnjadi ker opažam da v naši LD. zelo malo lovcev zna srnjad oceniti na daljavo. Mentor moj je velik poznavalec srnjadi in od njega se učim prepoznavat srnjad na daljavo in po zobovju oceniti starost...
    16-16,30-06

  10. #280

    Privzeto

    Če ocenjuje samo po zobovju ni nek poznavalec,ali pa je car!

Stran 28 od 31 PrvaPrva ... 182425262728293031 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •