Stran 7 od 10 PrvaPrva ... 345678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 94

Tema: prošnja

  1. #61
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Zadeva je taka, da se k pupi mogoče mislim preseliti, to pa je dobrih 200km vstran od mojega rojstnega kraja iz Dornave (okolica Ptuja) v Zagorje (med Pivko in Il. Bistrico).
    Mislim, da sem se odločil in bom šel v sosednje lovišče (oddaljeno slab kilometer iz Zagorja). Lovišče je veliko 6500ha, "domače" pa 3200ha. Torej je enkrat večje, ima bolj razgiban teren, divjadi je povsod dovolj, ...
    Mislim, da bo to to. Časa za razmislek imam na razpolago samo še naslednji teden.
    Jutri pa s prijatelji spet na pogon (trije bodoči pripravniki in glavni krivec - prijatelj lovec iz Šembij) - jelenjad, prašiči. Tudi druženje veliko velja pri lovu, ali ne?

  2. #62
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Ja, za 200 km razlike res nimaš kaj dosti razmišljati :)

    Srečno!

  3. #63
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Tudi druženje veliko velja pri lovu, ali ne?
    Zelo veliko! V bogate rajone se podajaš, in verjamem, da te bodo hitro vzeli za svojega :)

  4. #64

    Privzeto

    lp tovariši lovci

    no pa sem tudi jaz s pomočjo te teme napisal prošnjo za lovca. jutri jo oddam potem pa bomo videli kako in kaj.

  5. #65
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    e bravo... to se vsaj pri nas zapiva
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  6. #66
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down prošnja

    očitno je zadeva resna.ona zadeva vleče,no, bo že kako.če se ljubezen sfiži.še vedno greš lahko domov k mami.Tak ti je to.

  7. #67

    Privzeto

    Citat Blaž je objavil: Pokaži objave
    lp tovariši lovci

    no pa sem tudi jaz s pomočjo te teme napisal prošnjo za lovca. jutri jo oddam potem pa bomo videli kako in kaj.
    Vesel sem, da si se odločil, da postaneš član naše zelene bratovščine. Želim ti, da bi pripravništvo čimbolj dobdro opravil. Svetujem ti, da čimveč poslušaš in sprašuješ, saj si boš od tega največ naučil. Če pa morda ne bi bil sprejet, pa te prosim, da nas o tem obvestiš, da bi ti po svojih močeh pomagali pri zavarovanju in uveljavitvi ustavne pravice do svododnega združevanja.

    Čeprav še nisi sprejel, pa ti že zdaj izrekam: dobrodošel med lovskimi tovariši.

    Lp
    milanK
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  8. #68

    Privzeto

    @Tine: smo tudi pri nas ja..posledice danes nosi moja glava in želodec :icon_:

    @MilanK: hvala hvala..seveda bom poslušal in tudi kaj povprašal.

    lp

  9. #69
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Jst sm tut dons napisu prišnjo...Drčar se vidva drug let na izpitih...bratranc :D

  10. #70
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    Citat Blaž je objavil: Pokaži objave
    @Tine: smo tudi pri nas ja..posledice danes nosi moja glava in želodec :icon_:

    @MilanK: hvala hvala..seveda bom poslušal in tudi kaj povprašal.

    lp
    Blaž: Sei mene je tut če smo pa pil k sod brez dna

Stran 7 od 10 PrvaPrva ... 345678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •