Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Dnevi lovskega strelstva 2016

  1. #1

    Privzeto Dnevi lovskega strelstva 2016

    Pozdravljeni

    Zanima me vaše mnenje glede organizacije prvenstva LZS v lovskem strelstvu. Sam sem bil razočaran z obveščanje strelce s trenutnimi rezultati. Niti na koncu, po podelitvi priznanj ne vem, kje sem pristal. Sramota. Ali tako potekajo vsa tekmovanja na tem strelišču? Na večini golaž tekem so rezultati objavljeni v zglednem času, to je pa bila sramota za nekoga. Vemo, da je bilo dosti prerekanja med tekmovanjem, streljanje se je po časovnici na krogli precej zavleklo, na koncu pa še rezultatov ni bilo na vpogled. V glavnem, na strelišču, ki bi rado gostilo največja tekmovanja v evropi in na svetu, sem pričakoval veliko več.
    Prosim, delite svoje mnenje z nami.

  2. #2

    Privzeto

    Ali ni bilo nobenega iz foruma na omenjenem dogodku, ali se ni nikomur nič zdelo narobe, ali jim je pa vseeno?....to je sedaj vprašanje.
    Organizator je tekmo organiziral....na kak način pa je drugo.
    Počasi gre vse v .......

  3. #3

    Privzeto

    Stari pregovor pravi"po duhovnikih vera gor in po duhovnikih vera dol";tako nekako je pa tudi z našim strelstvom,zato sem ga tudi jaz opustil(tekme),za dušo pa še ustrelim.

    lp

  4. #4

    Privzeto

    Organizacija in sama izvedba drž.prvenstva je imela kar nekaj nedopustnih napak.

    Na otvoritvi je bilo povedano, da se bo tekmovanje odvijalo po pravilniku o lovskem strelstvu, ki je v veljalvi.

    Pa naj navedem po mojem nekaj *težkih* napak:

    - na streliščih A trap in compack ni bilo pokazanih oz. predstavljenih golobov,
    - na MK strelišču za veterane in super veterane ni bilo treh probnih strelov,
    - na bežečem merjascu ni bilo probnih niti pokazanih strelov ( pa zaradi velikega št. prijavljenih
    strelcev-58,se je streljalo samo 10 strelov na *hitrega*)
    - med tekmovanjem ni bilo nikjer pokazanih vmesnih, kot tudi na koncu končnih rezultatov
    in na koncu je bila podelitev pokalov in medalj v popolni temi ob 20.30 uri.

  5. #5

    Privzeto

    Priznam napake so bile.
    Strelišče je takšno kot je in organizator, to je bila LZS, ni imel možnosti nič spreminjat.lastnik strelišča je privatnik in če on ne investira v sistem za obveščanje, nemoreš nič. Ti ki smo poizkušali tekmo izvesti smo bili vsi prostovolci, ne za ure kot v LD in ne za denar. Pa tudi vsi smo se še bolj kot ne učili in še premalo nas je bilo, da bi lahko vsakemu strelcu ustregli. Če bi se sprejel nov predlagan pravilnik po katerem je bilo planirano da se bodo dnevi izvedli bi bilo lažje, ker bi se vse dogajalo dva dni in nebi tako hiteli z izvedbo. Pa pravilnik ni bil niti na dnevnem redu zadnje seje UO LZS. Kar pomeni, da smo morali v zadjem trenutku vso organizacijo spremeniti da je skladalo z starim.
    Bil sem tam, tisti kateri so tudi bili se me bodo spomnili kot smotanega sodnika z očali na compaku.

  6. #6
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Koper
    Prispevki
    11

    Privzeto

    Sklicevati se na to, da se je moralo v zadnjem trenutku vse spreminjat ker UO ni sprejel "novega" pravilnika, ne drži vode, ker je bila seja UO na kateri se je odločalo o sprejemu novega pravilnika že 14.6.2016, t.j. več kot dva meseca pred tekmovanjem.
    Pa kljub temu vse pohvale vsem, ki so sodelovali pri izvedbi, ker se je vsak od prostovoljcev potrudil po svojih najboljših močeh!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •