Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 50 od 50

Tema: Lovski čuvaj

  1. #41

    Privzeto

    206 in zajec, kaj vidva nista iz istega zld-ja. En jo je naredil, en pa ne???????????????????????????? Tle nekaj ne špila.

  2. #42
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Naša dva ki sta delala izpit letos pozimi nista omenjala nobene seminarske.

  3. #43

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Kako nič novega?

    V NM seminarska ni bila potrebna.


    V NM je bila potrebna seminarska naloga,to drži kot pribito

    lp

  4. #44
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Smisel debate na forumu je, da se v njo vključujejo tisti ki imajo dejstva ne pa tisti ki so kaj slišali ali si po svoje razlagali ali izmislili.

  5. #45

    Privzeto

    Mene pa zanima, ali kje obstaja seznam oziroma obvestilo o tečaju za čuvaja in zanima me, če se lahko lovec sam prijavi ali ga mora družina?

    Ali so kakšni stroški tečaja in izpita in če so, kdo jih plača (lovec/družina/organizator)

    Hvala in srečno 2016 ter ogromno lepih trenutkov v naravi.

  6. #46

    Privzeto

    Obvestila so na strani LZS kamor se prijaviš s podatki iz lovske izkaznice. Na tečaj te prijavi LD, ki naj bi plačala tudi stroške, vendar vem za primere ko so fantje delali samoplačniško. Cena je menda 350€, lahko pa da se tudi motim.

  7. #47

    Privzeto

    Citat orka je objavil: Pokaži objave
    Mene pa zanima, ali kje obstaja seznam oziroma obvestilo o tečaju za čuvaja in zanima me, če se lahko lovec sam prijavi ali ga mora družina?

    Ali so kakšni stroški tečaja in izpita in če so, kdo jih plača (lovec/družina/organizator)

    Hvala in srečno 2016 ter ogromno lepih trenutkov v naravi.
    Na spodnji povezavi vneseš potrebne podatke, ki jih najdeš na svoji lovski izkaznici in pogledaš v rubriki razpisana izobraževanja.

    http://www.lovska-zveza.si/User/Logi...lzs%2Fza_clane

  8. #48
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Če se na tečaj prijaviš sam, si ga seveda sam tudi plačaš. Če te prijavi družina, ga plača družina.

    Da se lahko prijaviš na tečaj lovskega čuvaja, so potrebni določeni zakonski pogoji.

    Cene se gibljejo od 300€ (pri približno 50 tečajnikih) navzgor. Cena je torej odvisna od števila prijavljenih na tečaj (več je prijavljenih, nižja je cena).

  9. #49

    Question lovski čuvaj - pogodba

    Pozdravljeni,

    lahko kdo prosim pove, kje bi dobil kakšen mušter pogodbe za lovskega čuvaja.

    lp

  10. #50

    Privzeto

    Pošlji e-naslov z zasebnim sporočilom.

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •