Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 39 od 39

Tema: Peticija

  1. #31

    Privzeto

    buši, kako ti je lahko sedaj žal in kako si mogel to drhal voliti. No, zdaj pa imaš kar ste zakuhali, to se je lepo pokazalo skozi ta leta.

    Res moje "sožalje". Komaj čakam, da pride jesen v pravem pomenu besede, in da bomo spet ta pravi na vrhu.

  2. #32

    Privzeto

    Orlova, sem v tvojem čolnu, vendar se spomni sindroma "Peterle". Zmagovalce izvolijo volivci, oklicanih ni.

  3. #33

    Privzeto

    Vem tica, vem, samo mislim, da so volilci uvideli zmoto v preteklosti, vsaj srčno upam, da bo tudi jutri tako, da bodo v parlamenti to upoštevali, če ne, potem tako kot pravi Zr7, so nam nastavili zanko okrog vratu tik pred zdajci in to na najbolj podel način.

  4. #34

    Privzeto

    Citat orlova6 je objavil: Pokaži objave
    buši, kako ti je lahko sedaj žal in kako si mogel to drhal voliti. No, zdaj pa imaš kar ste zakuhali, to se je lepo pokazalo skozi ta leta.

    Res moje "sožalje". Komaj čakam, da pride jesen v pravem pomenu besede, in da bomo spet ta pravi na vrhu.
    ________________

    Dragi lovski kolega kdo pa ste ( so ) ti "tapravi" ??? Sam jih pri najboljši volji nikjer ne vidim. Če sodiš po verbalnih izstopih nekaterih skupin poslancev v parlamentu ob razpravah sprememb lovskega zakona, potem ali si krepko naiven ali pa lahkoverni vernik kakšne politične opcije. Po volitvah bo nov dan, nov čas, nove prioritete, nove kupčije, nova demagogija, novi elitistični in kapitalski gospodarji, nove politike, nova zavezništva, nove strategije blagostanja ( pa ne tvojega in mojega, da ne bo pomote ) in novega bo še veliko tega. Le midva bova stara bebca na novo zavedena.

  5. #35
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Čestitam Sraki za enostavno enačbo, katera je dejansko resnična in vse bolj verjamem, da sem se v veliki meri motil - ni res "pa je res".

    Nadalje ne bom komentiral.

    BOBER

  6. #36

    Privzeto

    Ta pravi sraka so za mene vsi , ki niso "črni" ali z njimi povezani, torej sem tu mislil nas "zelene", če ne razumeš, jaz sem ateist, vsekakor pa nikakor ne maram "črnuhov2 in njihovega sistema vladanja, konec koncev pa , če me že more kdo "nategniti" spredaj ali zadaj, pa če izpadem še tako velik bebec, rajši od drugih samo od RKC in njihovimi hlapci ne.
    V jeseni ali prej pa se bo pokazalo kaj koncesija in zakon v resnici prinaša, to sem imel tudi v mislih, res pa je, da me politika ku... kaj briga in mi je samo za pravičnost oziroma spoštovanje pravil.

    Pa brez zamere, sam črnih ne.

  7. #37

    Privzeto

    Se je že začelo!

  8. #38

    Privzeto

    ...pa tudi končalo z moje strani, sem povedal svoje in se ne mislim več prerekat ali dopovedovati, vsak pač svoje misli in to niti ni tako slabo...

  9. #39

    Privzeto

    Kdo pa je kje videl kako prerekanje ?

    Glede črnih, rumenih, rdečih in vseh drugobarvnih in še posebej tistih mavričnih, pa le toliko, da naj štejejo le dejanja in ne besede. Pred volitvami delajte inventuro dejanj in ne besed in se šele potem odločajte.

    In prava demagogija glede sprememb lovskega zakona in posledic se je začela šele sedaj, ko so spremembe zakona sprejete. Veliki poznavalci so do sedaj modro molčali. Sedaj pa se je začela tekma kdo bo bolj modro in v bolj svetli luči predstavil posledice sprejetih sprememb.
    Streznil nas bo šele prvi primer zamenjave koncesionarja. Do takrat pa uživajmo in naredimo v naravi še kaj dobrega.

    Pa lep lovski pozdrav!

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •