Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 39

Tema: Peticija

  1. #21
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Nak Ganges so naju z ZR7 odpeljali do Mosteca in smo posneli precej več .kot je bilo prikazano ,saj sem govoril tudi o koristi za divjad,o stroki in seveda omenil forum- lov ,Lovce Zlatoroga in vse slovenskelovce ,vendar se je novinarka opravičila in povedala ,da ima samo minuto in pol in tako bo pač prikazano samo del intervijuja. No dejstvo je,da se zadeva razvija in po moje v pravo smer. Vse pa bo jasno jutri ,ko bomo zopet v parlamentu tokrat na balkonu.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #22

    Privzeto

    Šment. Vsaj ZR7 bi se lahko v ozadju tu in tam zadrl froum-lov, forum-lov, forum-lov,... Drugače je izpadlo super, samo to bi še morali objaviti za piko na I
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #23
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ganges ko smo začeli z forumom ,se nihče niti pribljižno ni upal pomisliti,da bomo v tako kratkem času tako razpoznavni in da se bomo pojavljali v tako pomembni vlogi. Sedaj sodelujemo z ljudmi ,ki jim ni vseeno,se udeležujemo dogotkov v parlamentu in nastopamo v medijih. Temu jaz pravim velik uspeh in verjemi mi,da se bo tudi tisto forum-lov ,forum-lov še slišalo in to prav kmalu,ker smo tudi mi medij ,ki je bran in obiskan ,predvsem pa upoštevan od veliko večjih in pomembnejših medijev.

    FORUM-LOV,FORUM-LOV
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #24

    Thumbs up

    Veper super predstavitev. Le tako naprej in HVALA.
    lp

  5. #25

    Privzeto

    Veper,zakon si to povedal,edin mejčkeno ti je tista broška postran visela,pa "port" ni bil na gliho,pa...........
    V glavnem,upam,da boste dans uspešni v parlamentu!!!!
    Srečno!!

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Danes sem gledal TV in zelo sem bil razočaran ,da je predsednik DZ g.Cukjati si vzel čas in sprejel kurente in še plačal udeležbo na sprejemu. Pri predaji peticje pa ni zbral poguma in neke osnovne diplomatske kulture katera se prispodobi položaju opravljanja državne funkcije. Očitno so mu norčije bolj všeč kakor pa skrb za ohranjane javnega dobra za naše zanamce.

    BOBER

  7. #27

    Privzeto

    Bober,ne vem kaj se sekiraš! Ob Kurentih se g. predsednik verjetno počuti bolje kot ob lovcih! In verjetno njegova poslanska skupina ni proti slovenskim Kurentom,proti slovenskim lovcem pa je!!!!!



    lp

  8. #28
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Že res. A kot predsednik DZ tam mora tudi funkcionirati kot tak in ne kot predstavnik stranke. Če ne naj gre nazaj v strankarske klopi sedet, in ne za predsedniško mizo! Saj ni bil izbran za predajo zaradi svojega strankarskega odnosa, temveč kot predsednik DZ!

    No, kakorkoli že, peticija je bila izročena, to je sedaj pomembno.

    LP

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Zelo pomembno je delovanje v DZ in tudi predsednika kateri mora imeti pristop do napovedanega prihoda določenih gostov ali predaje določeih dokumentov enak pristop in sprejem. To je ta zadeva, ki me moti in predvsem velika je razlika med "kurenti" ali peticijo katera ščiti ali zagovarja določeno stališče državljanov in državljank.

    BOBER

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mons pubis
    Prispevki
    14

    Privzeto

    Cukljati ima najbrž do kurentov rešpekt, saj se pojavljajo zakrinkani, brez osebnostne indentite. Cukljati ne ve kaj in kdo se skriva za masko in kakšne namene ima he,he. Lovci pa delujemo transparentno s točno povedanimi cilji. Cukljati pa ni samo sds-ovec(na žalost sem bil tudi sam volilec te stranke) ampak, če se ne motim tudi bivši teolog, .
    Če ljudje ne bi težili, bi znali leteti.

    http://www.muzzle.de/N5/wolf4.gif

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •