Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 39

Tema: Peticija

  1. #11

    Privzeto

    Spletna objava v Večeru o izročitvi peticije:

    http://www.vecer.si/clanek2008013105290413

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Duš, a so me prehiteli?!

    No na straneh pač zaradi nujnih poti in nastavljanj kameram šele sedaj: http://www.forum-lov.org/index.php?o...=371&Itemid=53

  3. #13

    Privzeto

    A ti pa nisi delgacije nič pofotgrafiral? :icon_:

    Čestitke vsem udeležencem!

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Pred tem sem na TV v odaji Svet si ogledal predajo Peticije in sem zadovoljen, da sem tudi sam prispeval k temu dejanju z zbranimi 500 podpisi.

    V kadru pa sem opazil tudi idejne vodje foruma LOV in so bili kar fotogenični
    seveda se ve da so bili ZR7, Veper, R§R . Jutrišni dan pa naprej.

    BOBER

  5. #15
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    A ti pa nisi delgacije nič pofotgrafiral? :icon_:

    Čestitke vsem udeležencem!

    lp
    Kljub temu, da je fotografiranje menda prepovedano (novinarji izjema), smo naredili nekaj posnetkov v pisarni n sem te slike ravnokar prilepil k članku. Poglej!

    Se je pa ravnokar pred nekaj minutami tudi izvrtel prispevek o tem dogodku na kanalu A (Svet).

  6. #16
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat bober je objavil: Pokaži objave
    ...sem tudi sam prispeval k temu dejanju z zbranimi 500 podpisi.
    ...
    Nedvomno ima naš forum, kot forum vseh Slovenskih lovcev na podlagi dejavnosti svojih uporabnikov svoj delež zaslug za pozitivne premike v Slovenskem lovstvu, česar sem odkrito vesel.
    Na tem mestu se zahvaljujem vsem, ki ste pripomogli da se je vest o peticiji širila med lovci in ostalimi državljani in ki ste nabrali dobršen del podpisov, za katere srčno upamo, da bodo jutri pripomogli k zavrnitvi škodljivih sprememb lovskega zakona.

    Zahvaljujem se tudi vsem, ki ste s svojimi prispevki pripomogli, da forum postaja javni prostor komunikacije med lovci in se za vaš trud priporočam še vnaprej.

    Hvala!

  7. #17

    Privzeto

    Veper, ne samo izgled, tudi nastop v oddaji 24 ur je bil dober. Čestitam.

  8. #18
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Še ena epizoda na aktualne lovske dogodke se bo odvrtela v Odmevih na 1. programu mislim da ob 22.00.

  9. #19

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Veper, ne samo izgled, tudi nastop v oddaji 24 ur je bil dober. Čestitam.
    Prav v 24ur je bil prispevek al kje? Mogoče v Pop in? Sedaj sem gledal celotno oddajo preko interneta in sem 9 minut pred koncem, pa v napovedniku za nadaljevanje ni bilo nič o tem. Niti do sedaj ni bilo nič o tem
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  10. #20

    Privzeto

    Ups Se opravičujem, je bilo po 24ur in to točno zadnji 2 minuti oddaje :icon_: Ni bilo to tedaj niti v napovedniku za naprej pa sem mislil, da sem kaj falil.

    Veper kje pa so te to snemali? A imajo gozd kar za parlamentom?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •