Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 49

Tema: Lovski ali razstavni? Po domačih pravilih ali izvornih?

  1. #31

    Privzeto

    ... je mucka popapcala jezičke oz. prstke?
    Borci za nedvisnost, eminenca lovske kinologije kje ste?
    ... očitno je v koritu še dovolj futra ... moram prenehat. Mi je začelo zopet obtačat!

  2. #32

    Privzeto

    Citat pidog je objavil: Pokaži objave
    ... Pa še enkrat vprašam. Kam pes taco moli? ...
    Click image for larger version. 

Name:	depositphotos_1684041-Euro-money.jpg 
Views:	153 
Size:	346.1 KB 
ID:	15983
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #33

    Privzeto

    Premalo, hi hi...

    Ma jezna sem. Napisala sem cel "spis", v spodnjem desnem kotu okvirja se mi je prikazalo "auto saved", veselo sem potrdila, želela objaviti, potem pa je moj "spis" poniknil. Nikjer ga ne najdem.

    Kakšen namig, kje ga poiskati? Pomoč je dobrodošla. Hvala.
    Drugače začnem pisati znova.

    Ja, saj vem. Iz "železne dobe" sem. Butalec. Ne obvladam te sodobne virtualne komunikacije.

    Pridem še "nazaj".
    Upam, da ne boste hudi, dragi zeleni prijatelji, ker "smetim" na vašem forumu.

  4. #34

    Privzeto

    [QUOTE=pidog;120255]Ne vem kakšen podnaslov temi bi pristajal?!? Kolebam med "Isto sranje drugo pakovanje" ali "neodvisnost". Pustimo se presenetit

    http://www.kinoloska.si/predvidena-legla/

    http://www.kinoloska.si/wp-<br /> <...%A0PANJELI.pdf



    Po neki razlagi strokovnjaka lovske kinologije: kdor hoče z njimi jagat mora na PNZ, kdor jih hoče samo za hišne ljubimce mu pa tega za VZREJO pasme ni potrebno?!?!?!?



    Ja, Pidog, starosta slovenske kinologije je "vztrajal" pri svojem, zgoraj opisanem.
    Na FB (Slovenski lovci) je bilo nekaj časa kar "vroče", dokler se ni našel nek "Pizdun", ki je prijavil nezaželjeno "pisanje" na to temo. In takoj "radiranje" oz. brisanje določenih postov.
    Tistih, ki so obelodanili "privatno korespondenco".

    Jaz sem jih še uspela "videti".. Nič dobrega, ti povem.
    Naslednji so na "udaru" ptičarji.. Tako je bilo razbrati..



    Ja,vidim, da si našel "epilog" špringerske zgodbe.


    Zaporedje dogodkov:

    1. dopis na KZS, na KSV - predlog o ukinitvi discipline sledoglasnost
    2. izredni vzrejni pregled in izdano vzrejno dovoljenje
    3. leglo


    Priznam, jaz sem si srčno želela slišati nekoga,ki "sedi" v KSV, vsaj par besed, da nas "umiri". Pa nisem bila uslišana.

    Upam, da tudi mene ne bo kdo "prijavil" na kakšno višjo inštanco, zaradi radovednosti?

    Hudič je, če dregaš v "zasebno-javno" partnerstvo - lastnik psa in KZS.


    Lepo je rekel moj oče: "Psi bodo še naprej lajali, karavana pa gre "naprej".


    Bi pa dodala še nekaj.

    CAC Snežnik (30. april)- razstava psov lovskih pasem je pred vrati. Meni ena najlepših in najljubših "pasjih" razstav. Prečudovito "prizorišče dogajanja". veliko druženja z vami "zelenimi", meni tako ljubimi ljudmi in seveda občudovanje pasjih "jagerskih manekenov". In nenazadnje me na Snežnik vežejo čudoviti spomini. Še vedno z "užitkom" pobrišem prah iz tstih dveh pokalov, ki jih je "prislužil" naš TOnči.


    Ponosni smo na svoje štirinožne prijatelje. In lepo bi bilo, da se te razstave udeležimo v čim večjem številu. Mi je par dni nazaj nekdo rekel takole: "A se ti "splača" prijaviti psa in voziti na drugi konec Slovenije? Samo razstava je"..

    Je "skasiral" pogled izpod obrvi.. Seveda se "splača".Jaz sem ponosna na naše pse. In bom dva z veseljem in ponosom pripeljala na Snežnik.

    Dragi lovski kinologi, dajte malo "počesati" svoje pse in prijavite.To je "naša" razstava. Naši psi. Naši "manekeni", naši prvaki.

    Eno je imeti psa lovske pasme, drugo pa imeti lovskega psa. In jaz bom "navijala", da bodo na prestolu za zmagovalce stali resnično pravi jagermajstri. In ne "primabalerine"...

    Vidimo se na Snežniku!.

  5. #35

    Privzeto

    ...
    Eno je imeti psa lovske pasme, drugo pa imeti lovskega psa. In jaz bom "navijala", da bodo na prestolu za zmagovalce stali resnično pravi jagermajstri. In ne "primabalerine"...

    Vidimo se na Snežniku!.[/QUOTE]
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #36

    Privzeto

    Nekateri pasemski klubi ne vpisujejo v rodovnike lepotnih "titul" , zato globoooko spoštujem njihove odločitve...
    Ali pa je smeh in druženje vreden obiska, bi moral pa malo pokalkulirat ... kot se v kinologiji spodobi?!?
    Veliko uspehov in velikih, težkih pokalov vem!

    PS
    Če mogoče kdo ve, pa naj napiše člane KSV oz. izide glasovanja, če obstajajo...da vsaj malo konstruktivno zaključimo ta novi, stari cirkus.

    Hvala!

  7. #37

    Privzeto

    Citat pidog je objavil: Pokaži objave
    ...
    Če mogoče kdo ve, pa naj napiše člane KSV oz. ...
    Na strani KZS, ki je milo rečeno nepregledna da je kaj, nekako najdeš tole, koliko je ažurno, pa bog si ga vedi:

    Name:  KSV.jpg
Views: 281
Size:  31.3 KB
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #38
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Sinfonija v gibanju. Kdor želi takšen lov bo imel takega psa. Kdor pa želi gonjo pa goniča. Zato pa imamo različne pasme.
    https://www.youtube.com/watch?v=2jjF4an06fs
    ...ali pa prepeličarja in kokerja.

  9. #39

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Na strani KZS, ki je milo rečeno nepregledna da je kaj, nekako najdeš tole, koliko je ažurno, pa bog si ga vedi:
    ...vsaj štirje jagri ... pa vzamem februarskega, pa marčevskega Lovca, pa gledaš to "španjelsko" zgodbo ... da se ti zgravža vse skupaj!
    In mi bi neodvisnost? Od koga že?

    PS
    Pričakujem tudi objasnitev te zgodbe v reviji Lovec v prihodnje s strani "veljakov lovske kinologije" ... da jim slučajno ne zmanjka konstruktivnega dela v slogu tradicije

  10. #40

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    ...ali pa prepeličarja in kokerja.
    Kateri koker? Tega smo dokončno zašuštrali. Prepeličar je pa vse bolj gonič ki še aportira zraven, kot pa šarivec.

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •