Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 59

Tema: pravni nasvet -mnenje

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    A si mogoče pomislil, da inšpektroji občasno berejo tudi forum?
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #12
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    CVI5K ALI SI MOGOČE POMISLIL,DA SE NA FORUMU-LOV PIŠE SLOVENSKO IN NE NEKO SPAKEDRALŠČINO KI NI RAZUMLJIVA NIKOMUR. Narečno se piše samo v področnih kotičkih in če tega ne boš upošteval bom tvoje poste preprosto brisal.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #13
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    A si mogoče pomislil, da inšpektroji občasno berejo tudi forum?
    DA, lepo to...:icon_:
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    cvi5k - To pa ste heroji da delate v nasprotju z zakoni in se s tem še hvalite, bravo.....
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #15
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    CVI5K ALI SI MOGOČE POMISLIL,DA SE NA FORUMU-LOV PIŠE SLOVENSKO IN NE NEKO SPAKEDRALŠČINO KI NI RAZUMLJIVA NIKOMUR. Narečno se piše samo v področnih kotičkih in če tega ne boš upošteval bom tvoje poste preprosto brisal.
    Se opravičujem tovariš moderator, od sedaj bom to upošteval, nisem nosil očal,sem šele sedaj opazil tvoj post/opozorilo. Je pa verjetno težko ločit med besedo AL IN ALI, verjamem...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  6. #16

    Privzeto

    Citat cvi5k je objavil: Pokaži objave
    Najbolj se pa tisti sekirajo, k grejo pol za 5jurjev na jago v Afriko.
    Ker pišeš v množini nam napiši vsaj dva takšna lovca iz tvoje LD in boš zame najbolj resnicoljuben lovec v sloveniji

  7. #17
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ker pišeš v množini nam napiši vsaj dva takšna lovca iz tvoje LD in boš zame najbolj resnicoljuben lovec v sloveniji
    Uredu, dva lovca iz naše družine, verjetno nista osamljeni primer, pa saj to niti ni važno...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  8. #18
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Jaz pa dam Cvi5ku prav. Čisto njihova stvar je, kaj zaračunavajo. Saj se o tem verjetno kolektivno odločijo in vsi v LD to podpirajo, oz. si ne upajo nasprotovati, kar je konec koncev isto.
    Je pa seveda stvar vsakega, ki za to ve, da to prijavi inšpekciji in le ta taki LD koncesijo mora vzeti. Še sploh mi gre v nos, ker obstajajo družine, ki prakticirajo pristopnine, vodijo pa jih ljudje iz samega vrha LZS.

    Da, Bajuk je imel prav. V nekaj letih bodo tisto, kar niso dosegli s spremembo zakona, dosegli preko koncesij oz. kršitev koncesijskih pogojev.
    In ker take modre odločitve sprejemajo najmodrejši in najbolj odlikovani v Slovenski lovski organizaciji, je skrajni čas, da gre vse k vragu. Mogoče pa bo na novih temeljih kaj boljše za divjad. Za Slovenskega lovca bo pač slabše, a si je sam kriv!

  9. #19

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Še sploh mi gre v nos, ker obstajajo družine, ki prakticirajo pristopnine, vodijo pa jih ljudje iz samega vrha LZS.
    Šef ima vedno prav, to pot pa se mu je zapisala huda trditev. Vrgel je kamen, sedaj je prav, da pove, kateremu posamezniku je namenjen. Vrh LZS je kar nekaj ljudi, poštenih, delovnih in ni prav, da so kamenjani vsi. Velja šef ?

  10. #20
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Šef ima vedno prav, to pot pa se mu je zapisala huda trditev. Vrgel je kamen, sedaj je prav, da pove, kateremu posamezniku je namenjen. Vrh LZS je kar nekaj ljudi, poštenih, delovnih in ni prav, da so kamenjani vsi. Velja šef ?
    Kar daj prošnjo v teh nekaj LD-je, pa boš videl. Tudi sam sem bil presenečen, ko sem izvedel.
    Dajatev pa se imenuje nekaj takega kot prispevek za lovski dom. Materialnih dokazov seveda ni, ker tudi ne dobiš potrdila za to plačilo. Prosilec za članstvo pa se je potem temu odpovedal. Vem pa za en tak primer in svojemu "informatorju" verjamem. Tako da prosim, ne posploševati na celi vrh, ker takih informacij nimam. Tu ima Tica prav. A imena ne bom zapisal, saj bi si nedvomno nakopal tožbo, kar je v nekaterih lovskih krogih tudi staljena praksa. Raje skrivanje in tožbe kot odkriti pogovori.
    Tudi v moji LD so takim dajatvam večinoma še vedno naklonjeni in le temu, da smo pred nekaj leti nekateri ostro nastopili, gre zasluga, da tega ni več.

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •