Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Nova direktiva EU Komisije o orožju.

  1. #1

    Post Nova direktiva EU Komisije o orožju.

    Zanima me ,če ste Lovci seznanjeni z predlogom nove direktive EU Komisije glede prepovedi polavtomatskega orožja v civilne namene.Glede na to da verjetno kar nekaj Lovcev poseduje polavtomatsko orožje,ki lahko izstreli več kot 3 naboje z tem sistemom menim da bi bilo dobro le te obvestiti o namenih Evropske komisije.

  2. #2

    Privzeto

    Citat robert kidrič je objavil: Pokaži objave
    Zanima me ,če ste Lovci seznanjeni z predlogom nove direktive EU Komisije glede prepovedi polavtomatskega orožja v civilne namene.Glede na to da verjetno kar nekaj Lovcev poseduje polavtomatsko orožje,ki lahko izstreli več kot 3 naboje z tem sistemom menim da bi bilo dobro le te obvestiti o namenih Evropske komisije.
    Nekaj o tem lahko preberete tukaj.http://www.euportal.si/politike/komi...e-orozja/Kroži tudi peticija proti sprejemanju teh nesmiselnih ukrepov.Vsak naj presodi sam,če se mu je vredno upreti z podpisom peticije.Glede tega so seznanjeni tudi naši Europoslanci.G.Lojze Peterle je začuden,da ob velikem številu članov ,ki jih premorejo naše Lovske družine ni prejel nobenega pisma?!Strelci in Lovci po celi Evropi podpisujejo peticije in pišejo poslancem,...upam ,da se prebudijo tudi naši lovci.Ker če bo to sprejeto in bodo puške romale na uničenje bo jok in stok,..Hja takle mamo,..

  3. #3

    Privzeto

    Zakaj že imamo LZS????

  4. #4

    Privzeto

    Citat Lectograjski je objavil: Pokaži objave
    Zakaj že imamo LZS????
    Hehehe,... tud jaz se vprašam,sam za orožje ,ki ga ima v posesti posameznik LZS ne odgovarja oziroma glede tega nima pristojnosti.

  5. #5

    Privzeto

    Citat Lectograjski je objavil: Pokaži objave
    Zakaj že imamo LZS????
    Tokrat jim ni kaj očitati, ker so sodelovali tako pri odgovoru, ki ga je na EU podala FACE, kot pri zbiranju podpisov pod peticijo.
    Tako so odgovorili na moje vprašanje na tiskovni konferenci: http://www.forum-lov.org/aktualno/iz...kovka-lzs-2015
    Zakaj imamo menuje na forumu?
    Da se zakonodajne zadeve odpira v področjih za zakonodajo!!!
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •