Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 43 od 43

Tema: Varnostni brezrokavniki na skupnih lovih

  1. #41

    Privzeto

    Alojz se strinjam da neumnosti ne pozdravi noben jopič. Jaz sem pred 10 leti dobil "fultreffer" s 4mm šibrami, ker me nekdo ni videl, pa sem imel trak na klobuku. In ne, ni fino okol dohtarjev skakat da ti šibre ven vlečejo.
    Je pa tako, da tudi če bi imel jopič nebi bilo nič drugače, ker je bil in je ta človek pač požrt ko sam satan in to je največji problem, nekateri se kar tresejo ko zqgledajo zival in mora biti nujno njihova, ne glede na ceno.
    Je pa res,da od tistega trenutka dalje vsi nosimo signalne jopiče in jih imamo tudi " uzakonjene" v poslovniku.
    Ko pride do sranja ni vprašanje samo zakaj in kako ampak tudi kaj si storil da si to preprečil.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #42
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto varnostni

    Točno tako kot si napisal.Tisti,ki sobili na tečajih za lovovodje vedo kakšna teža je dana ravno varnosti in disciplini na lovih.
    Vsi ki,tole berete bi se morali zavzeti,da se nošnja teh jopičev vnese v samoupravne akte iin da to potem ni več prepuščeno stihiji.

  3. #43

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    ...
    Vsi ki,tole berete bi se morali zavzeti,da se nošnja teh jopičev vnese v samoupravne akte iin da to potem ni več prepuščeno stihiji.
    Kateri pa so samoupravni akti?

    Mi budiš spomine na prelepo mladost?
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •