Rezultati 1 do 10 od 42

Tema: Nakup risanice

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Nakup risanice

    Lp sem lovec začetnik in kupujem svojo prvo novo risanico, ki pa naj bi bila z lesenim kopitom in snemlivim nabojniku kal. 308 win. Pa me zanima kaj bi bilo za cca 1300-1400€ najbolša izbira oz. najbolše za ta denar? Vaše mnenje oz. izkušnje, Hvala.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    V tem cenovnem razredu je izbira zelo velika (predvidevam, da govoriš o ceni brez optike).

    Iz kupa Amerikank dobiš kakega X-bolta hunter eclipse, pol so tu razni Haeneli, Titani, Tikke, Howe, čehinje....

    Spravi se tu na forumu brat prispevke v temah "risanice", pa boš ugotovil, da odgovora, katera je najboljša, ne boš dobil. In prav je tako. Tudi zate bo, na koncu, najboljša tvoja.

  3. #3
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Nabavi Tikko.

  4. #4

    Privzeto

    V kolikor nameravaš kupiti novo orožje ne pozabi da poleg puške potrebuješ še solidno montažo in daljnogled, to dvoje pa stane ponavadi nekje še enkrat toliko kot sama puška, če želiš kolikor toliko kvalitetno robo.
    Jaz bi trenutno ob nakupu nove puške v cenovnem rangu od 1000 - 1500 evrov pogledal Mauser M12, pa mogoče še Browning X-bolt ali Tikko T3, kar od tega ti je vizuelno najbolj všeč.

  5. #5

    Privzeto

    Jaz bi pa kakšno rabljeno. Ima že vse gor in je treba le preizkusiti. Pri streljanju z več puškami šele začetnik ugotovi katera mu najbolj odgovarja. Pa še najceneje je.

  6. #6

    Privzeto

    Se strinjam. Za tak denar lahko najdeš super lepo ohranjeno puško z kvalitetno variabilno optiko.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •