Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Delni občni zbori 2015

  1. #1

    Privzeto Delni občni zbori 2015

    http://www.lovska-zveza.si/default.aspx?MenuID=69

    Začel sem malo brati zapisnike teh delnih občnih zborov.
    Me je kar zmrazilo, ko sem videl, kako slaba je prisotnost zastopnikov lovskih družin na teh zborih. Nekateri so se celo začeli z zamikom zaradi nesklepčnosti in nadaljevali z minimalno udeležbo.

    Predragi (dobesedno) starešine, kaj vas ni nič sram? Pa vas bi moralo biti!!!
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #2

    Privzeto

    Bom samo za moj ZLD napisal, koliko jih je manjkalo in se jim zvižga za zaupanje, ki so jim ga podali lovski tovariši:
    Prišlo 29 od 51.

    Manjkali:
    Borovnica 2
    Grosuplje 2
    Horjul 1
    Ig 1
    Kamnik 1
    Logatec 1
    Polhov Gradec 1
    Pšata 1
    Rakitna 2
    Rakovnik 1
    Suha Krajina 1
    Šentjošt 1
    Šmarna Gora 1
    Taborska jama 1
    Toško čelo 1
    Tuhinj 1
    Vrhnika 1
    Višnja Gora 2

    Za svoje predstavnike pa si preberite še sami in jim "čestitajte"!
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #3

    Privzeto

    No na skupščino LZS pa pridejo vendar samo pozdravit predsednika in roke dvigovati.

  4. #4

    Privzeto

    Pri prebiranju zapisanika našega volilnega okoliša sem se tudi vprašal , če živim v Sloveniji in leta 2015 ali mogoče v Severni Koreji. Kam smo prišli ne vem točno, vem pa kam to vse skupaj pelje.

    Ravno pri nas je bil npr. eden delnih občnih zborov, začetek katerega so morali prestaviti, ker ni bil sklepčen (prisotnih 25 od 62). Pa gre za eno večjih območnih lovskih zvez ali volilnih okolišev. Z načinom dela , ki se je vsidral so dosegli popolno nezanimanje članstva za dogajanje, ker so vsi ali večina s katerimi sem o tej problematiki govoril mnenja, da se tako ali tako ne bo nič spremenilo. Pri nobeni točki dnevnega reda ni bilo razprave in vsi sklepi, ki so bili sprejeti so bili potrjeni soglasno.

    Kaj točno bo 11 predstavnikov našega volilnega okoliša zastopalo in kakšno je njihovo mnenje o razvoju, delovanju in prihodnost naše organizacije iz zapisnika ni razvidno , ker tudi ne more biti, ker nihče ni predstavil svojih pogledov in idej.

    Z načinom izbiranja naših predstavnikov v LZS, z načinom kadrovanja in lobiranja , ki potek pred tem , nam (vam) niso kos marsikateri strokovanjki s tega področja.

    Da ne govorim o sposobnosti našega vodstva za "meglo prodajat" - večina bi jih kaj lahko dobila službo v kakšni PR agenciji, ker večina jim očitno še kar naseda in verjame, da dejansko kaj pametnega počnejo (z nekaterimi svetlimi izjemami, da ne pljuvam kar vsepovprek).

    Skratka, danes želim vsem "našim" predstavnikom uspešno delo na občnem zboru LZS, čim manj bolečin v vratu od kimanja in srečno pot domov, kjer nas boste verjetno razveselili z koristnimi informacijmi in napotki za nadaljne delo in poročali o brezhibno izvedenem občnem zboru, kjer so se vsi strinjali skoraj z vsem.

  5. #5

    Privzeto

    Dolgo je trajalo, da so nekateri ugotovili vso gnilobo sistema delovanja LZS! Žal mnogo prepozno, posledice so tu in stavba se počasi a sigurno ruši sama vase.
    Bo potrebno na novo graditi, če se bodo pojavili pravi zidarji. Večina je odšla, škoda!

  6. #6
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Birokratičnost ustanove bo treba poenostavit in predvsem zmanjšati.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •