Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Kaj se dogaja s strelstvom v novomeškem volilnem okolišu?

  1. #1
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto Kaj se dogaja s strelstvom v novomeškem volilnem okolišu?

    Na spletni strani http://www.strelci-lovci.si/pod-lupo...lilnem-okolisu si lahko preberete moj pogled na potek organizacije izbirnih tekem v VO NM. Ne z namenom kritike, temveč z željo po odgovorih.

    Na strani http://www.strelci-lovci.si/pod-lupo...j-ni-res-pa-je pa lahko preberete občutke še enega "osmoljenca" izbirnih tekem v VO Novo mesto.

    Takle mamo

    A je povsod tako?
    Every time I feel the spirit

  2. #2

    Privzeto

    Pregovorne poštenosti slovencev NI VEČ. Sedaj so druge vrednote. Goljufanje, laž in kraja. Politiki so nam vzgled. Zato se ne čudim, da takšni osebki prosperirajo.In, da so nedotakljivi.
    Čudi me pa, da se strelci sprijaznijo z takim načinom. Saj posameznik doprinese k uvrstitvi cele ekipe. Ali tudi tu gleda vsak le nase in so veseli nepoštene izločitve konkurence. V mojih časih streljanja bi državno prvenstvo bojkotirali. Soglasno.

  3. #3

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    ... V mojih časih streljanja bi državno prvenstvo bojkotirali. Soglasno.
    Danes se pa očita tistemu, ki poda kritiko. Nori svet
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #4

    Privzeto

    Ne nori svet. Narobe svet.
    Vse te komisije (strelstvo, kinologija....) mislijo, da smo uporabniki zaradi njih. So pa oni zaradi nas. To jim nikakor ne gre v glavo.
    Mi lahko še vedno streljamo brez njih. Pa tudi pse bomo imeli. Oni pa brez nas nimajo kaj delati.

  5. #5

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ne nori svet. Narobe svet.
    Vse te komisije (strelstvo, kinologija....) mislijo, da smo uporabniki zaradi njih. So pa oni zaradi nas. To jim nikakor ne gre v glavo.
    Mi lahko še vedno streljamo brez njih. Pa tudi pse bomo imeli. Oni pa brez nas nimajo kaj delati.
    Že že,ampak v konkretnem primeru pa mislim,da ni ne žage ne sekire,da bi odžagala stolček,čeprav se je že majal,a so ga zopet učvrstili.

    Saj poznate pregovor:
    Psi lajajo,karavana gre dalje.

    lp

  6. #6

    Privzeto

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    Že že,ampak v konkretnem primeru pa mislim,da ni ne žage ne sekire,da bi odžagala stolček,čeprav se je že majal,a so ga zopet učvrstili.

    Saj poznate pregovor:
    Psi lajajo,karavana gre dalje.

    lp
    Jaz pa sem mnenja, da ni ravno tako. Ob tako evidentnih kršitvah dogovorjenega in zapisanega sigurno obstaja način in pot, da se zadeve razčistijo in postavijo na svoje mesto. Če ne drugače pa po sodni poti.

    Koliko pa je kdo od prizadetih pripravljen "zapeti" pa je drugo vprašanje. Ker lahko traja in je drago.

  7. #7

    Privzeto

    Ali ni iz tega konca, tale gospod T. Trotovšek, ki je tudi na tem forumu. Ali je že not padu, ali pa nima j..c, da bi opozoril in da bi se poskušali po lovsko dogovoriti - pošteno.
    Menim, da po mojih izkušnjah ima še edina j...e, gospodična D. Čarga.

  8. #8

    Privzeto

    Pravi lokalni šerif ta tajnik ZLD. Ni sistema, ki bi ga zrušil, še manj junaka, ki bi mu bil majstor. Sedaj pa še njegov šef OLZ računa na predsedniško stolček po volitvah LZS.
    Pero, ne muči se z njimi, niso večni.

  9. #9

    Privzeto

    Citat Rusevec je objavil: Pokaži objave
    Ali ni iz tega konca, tale gospod T. Trotovšek, ki je tudi na tem forumu. Ali je že not padu, ali pa nima j..c, da bi opozoril in da bi se poskušali po lovsko dogovoriti - pošteno.
    Menim, da po mojih izkušnjah ima še edina j...e, gospodična D. Čarga.
    To pa ne drži, T.Trotovšek korektno vodi ZLD Zasavje, kompliment.

  10. #10

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    To pa ne drži, T.Trotovšek korektno vodi ZLD Zasavje, kompliment.
    Potrjujem! Gre za drug ZLD in popolnoma drugačno zgodbo.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •