Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Sejem Lov & ribolov Radgona 2015

  1. #11
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    No, saj ti lahko jaz povem, po informaciji od tistega, ki je pripravljal razstavo, da so pri razstavi jelenov izkoristili anatomijo lobanje in ni bilo nobenih poškodb. Pri drugi divjadi pa so uporabili vezice.
    Skrbelo jih je predvsem za varnost in si take napake ne bi privoščili.

    Tukaj bi rad samo še izpostavil to, da so se nekateri pri razstavi res potrudili, potem pa se širijo take stvari, da so uničili trofeje ipd.

  2. #12

    Privzeto

    Sam žal nisem mogel it,je pa mogla biti razstava res famozna,glede na to,da sem na delnem občnem zboru LZS izvedel,da je stala 35.000€
    Kar se pa tiče Salzburga je bilo pa orožja in vsega ostalega,da cel dan nisem mogel vsega podrobno pregledat,tudi kupil sem precej stvari ki se jih pri nas težko dobi,cene orožja pa dražje kot pri naših trgovcih.

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Tako so se pritoževali nekateri uplenitelji.
    Sem pa sedaj že slišal, da so bili vijaki menda dovolj tanki, da ni bilo poškodb.
    Če bi to prej pojasnili, verjetno pri lastnikih trofej ne bi bilo nobene panike.
    Bodo že povedali tisti, ki in ko jih bodo dobili nazaj.
    Javim, ko jo dobim nazaj.

  4. #14

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    Sam žal nisem mogel it,je pa mogla biti razstava res famozna,glede na to,da sem na delnem občnem zboru LZS izvedel,da je stala 35.000â??
    ...
    Zanimivo bi bilo izvedeti koliko stane razstava na Snežniku in to primerjati.
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #15

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    ... Tukaj bi rad samo še izpostavil to, da so se nekateri pri razstavi res potrudili, potem pa se širijo take stvari, da so uničili trofeje ipd.
    Če bi se potrudili še lastnikom trofej predhodno obrazložiti način pritrditve, teh pripomb oni po mojem mnenju ne bi imeli!
    Kar sami sebi naj pripišejo!!!

    Tudi sam sem med vikendom bil tam in videl tako lične podstavke na katerih so bile gamsove in muflonove trofeje, kot te vijake, ki nikakor niso zgled estetike. Tudi na splošno s prehodi in posipom je bilo vse skupaj lepo videti.
    Razstava je res izgledala "famozno". Za moje pojme mnogo preobširna, če so želeli to pokazati javnosti in predraga in prekratka, če so želeli pokazati le lovcem.
    Je pa tako, da ne glede na trud, ki je tu glede na obseg že moral biti, ima vsak svoj pogled na to in mnenja nikoli ne morejo biti enotna. To je realnost in kdor zahteva drugače, ne stoji z obema nogama na tleh!
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #16

    Privzeto

    Če je razstava stala 35 tisoč €, potem bi bilo treba vse stroške natančno pregledati in analizirati. Lovske družine so razstavne trofeje na lastne stroške dostavile na sedež območnih lovskih zvez in jih na svoje stroške tudi odpeljale. Torej kaj vse je zajeto v teh visokih stroških? Tako visokih stroškov ne bi smelo biti niti tedaj, če bi razstavljali v Avstriji ali v Nemčiji ali kateri koli drugi državi.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    Sam žal nisem mogel it,je pa mogla biti razstava res famozna,glede na to,da sem na delnem občnem zboru LZS izvedel,da je stala 35.000€
    To je strošek samo razstave ali so to vsi stroški LZS na sejmu v Radgoni?

  8. #18
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Spet nekaj na pamet?

  9. #19

    Privzeto

    Nič na pamet! Nekdo je na delnem občnem zboru vprašal predstavnika LZS zakaj je v bilanci napisan strošek razstave 35000â?? in smo dobili odgovor da je to strošek razstave v Gornji Radgoni. Ker je šlo za famozno razstavo!

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    Nič na pamet! Nekdo je na delnem občnem zboru vprašal predstavnika LZS zakaj je v bilanci napisan strošek razstave 35000â?? in smo dobili odgovor da je to strošek razstave v Gornji Radgoni. Ker je šlo za famozno razstavo!
    In potem ste bili vsi tiho? Zakaj pa nisi vprašal kaj ta cena vse vsebuje?

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •