Rezultati 1 do 10 od 29

Tema: Volitve LZS 2015

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #21

    Privzeto

    Citat RAUBŠIC je objavil: Pokaži objave
    ali bi se z njegovo izvolitvijo kaj spremenilo? Meni je Felix razočaral!
    Se strinjam. Tudi mene. Svojih obljub ni izpolnil in ocenjujem ga skozi njegov moto, ki glasi nekako tako, da "niso pomembna dejanja, pomebni so rezultati"!

    Žal smo prišli v podobno situacijo kot pri državnotvorskih volitvah. Gledaš kateri od kandidatov bo naredil najmanj škode in upaš, da bo šlo vnaprej vsaj še tako počasi navzdol kot do sedaj in ne hitreje, kot dajejo misliti kandidature in dosedanja dejanja novih pretendentov v njihovih okoljih.

    Za Jarca je jasno, da je marioneta, ki jo krmari "arhangel" Gabriel, ki se je že izkazal s svojevrstnimi diktatornimi potezami, ki nikakor niso primerne za vrh zveze, če ga že v njegovem okolju niso sposobni obuzdati.

    Trošt meni in večini neznanka tudi s seboj pelje govorice, ki mu niso v prid. Ker ga ne poznam, jih ne bom ponavljal.

    Bradač daje upanje, da se bodo začeti programi izvajali naprej, njegova dolgoletna udejstvovanja pa tudi dajejo upanje, da se je sposoben prilagoditi kakšnim novim vetrovom, če jih bomo lovci sposobni napihati. In to je tisti bistveni ČE!

    A na koncu bo kot vedno obveljalo, da bomo imeli točno tako vodstvo, kot ga zaslužimo!
    Last edited by Sršen; 23. August 2015 at 20:11.
    Verum justicia quod parilitas!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •