Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Volitve LZS 2015

  1. #21

    Privzeto

    Citat RAUBŠIC je objavil: Pokaži objave
    ali bi se z njegovo izvolitvijo kaj spremenilo? Meni je Felix razočaral!
    Se strinjam. Tudi mene. Svojih obljub ni izpolnil in ocenjujem ga skozi njegov moto, ki glasi nekako tako, da "niso pomembna dejanja, pomebni so rezultati"!

    Žal smo prišli v podobno situacijo kot pri državnotvorskih volitvah. Gledaš kateri od kandidatov bo naredil najmanj škode in upaš, da bo šlo vnaprej vsaj še tako počasi navzdol kot do sedaj in ne hitreje, kot dajejo misliti kandidature in dosedanja dejanja novih pretendentov v njihovih okoljih.

    Za Jarca je jasno, da je marioneta, ki jo krmari "arhangel" Gabriel, ki se je že izkazal s svojevrstnimi diktatornimi potezami, ki nikakor niso primerne za vrh zveze, če ga že v njegovem okolju niso sposobni obuzdati.

    Trošt meni in večini neznanka tudi s seboj pelje govorice, ki mu niso v prid. Ker ga ne poznam, jih ne bom ponavljal.

    Bradač daje upanje, da se bodo začeti programi izvajali naprej, njegova dolgoletna udejstvovanja pa tudi dajejo upanje, da se je sposoben prilagoditi kakšnim novim vetrovom, če jih bomo lovci sposobni napihati. In to je tisti bistveni ČE!

    A na koncu bo kot vedno obveljalo, da bomo imeli točno tako vodstvo, kot ga zaslužimo!
    Last edited by Sršen; 23. August 2015 at 21:11.
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #22
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Zidati nameravajo novo stavbo za LZS. Vsaj v programih kandidatov je to zaznati. Po mojem mnenju to tudi potrebujemo. In to na lokaciji, ki bo bolj dostopna tako za Ljubljančane kot tudi za lovce iz ostalih delov Slovenije. Nekje blizu Obvoznice, z veliko zastonj parkingi in lasnimi prostori za izobraževanja, seminarje.... Moje mnenje je, da bi to bilo ok, pa še v šparovčku je nekaj drobiža za gradnjo baje

  3. #23

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Zidati nameravajo novo stavbo za LZS. Vsaj v programih kandidatov je to zaznati. Po mojem mnenju to tudi potrebujemo. In to na lokaciji, ki bo bolj dostopna tako za Ljubljančane kot tudi za lovce iz ostalih delov Slovenije. Nekje blizu Obvoznice, z veliko zastonj parkingi in lasnimi prostori za izobraževanja, seminarje.... Moje mnenje je, da bi to bilo ok, pa še v šparovčku je nekaj drobiža za gradnjo baje
    O tej temi se je že govorilo na začetku prvega mandata od Felixa. Mislim, da so se dogovarjali za objekt v Vrhniki. Našli so veliko razlogov, da ga niso kupili, med drugim niso vedeli kaj storiti s sedanjim objektom LZS v Ljubljani.
    Vemo kaj je novogradnja! Predvidena cena je eno, končna pa drugo. Imamo "izkušnje" z gradnjami - investicijami v Sloveniji!

  4. #24

    Privzeto

    Danes so na strani LZS objavljeni programi kandidatov za predsednika LZS.

  5. #25

    Privzeto

    Pa tudi v novemberski številki Lovca!

  6. #26
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Jutri je dan "D"

  7. #27
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Čestitke Bradaču za prepričljivo zmago.

  8. #28

    Privzeto

    Tako je, informacije že prihajajo.
    Novi predsednik LZS je Lado Bradač.
    Ostala dva kandidata sta dobila minimalno število glasov.
    Nekateri rezultati so prav zanimivi in so zelo daleč od pričakovanj predlagateljev.

    Tudi sam čestitam mag. Ladu Bradaču, saj je bil pravzaprav edina opcija za nadaljevanje začrtanih aktivnosti našega lovstva.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  9. #29

    Privzeto

    Pustimo se presenetit! Čeprav dvomim, da ima j..... za spremembe.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •