Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: Volitve LZS 2015

  1. #11

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Očitno razpolagamo z zmedenimi kandidati.
    Ne, premalo vas je, zato nimate "primerne" izbire!

  2. #12
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    No fantje in dekleta. Programe smo prebrali. Nekaj pravopisnih napak pride prav, da se ustaviš in bolje prebereš. O Kinologiji bolj malo oz. previdno, veliko pa o vsem ostalem. Pišejo kaj bi radi videli da bi bilo, če bi bilo. Skratka nič pretresljivega in se mi zdi Bradačev kar najboljši od vseh treh. Kaj pa vi menite o tem, da jim že damo malo smernic.

  3. #13

    Privzeto

    Tisto, ko eden od njih, ne vem sedaj ali dolenc ali štajerc pišeta o enotnih uniformah tudi na lovu mi pove le da je dec skregan z realnostjo in bi rad še naprej plaval v oblakih. Tokrat še malo višje.
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #14

    Privzeto

    Očitno so cote pri našem lovu največji problem. Ti pa ne razumeš.
    Ali pa ima namen Muro kupiti in si delo pripravlja. Ta bo taprav. Misli dolgoročno.
    Last edited by alojz1; 20. August 2015 at 20:54.

  5. #15

    Privzeto

    Kje se pa lahko prebere programe bodočih predsednikov LZS????

  6. #16

    Privzeto

    Citat Lectograjski je objavil: Pokaži objave
    Kje se pa lahko prebere programe bodočih predsednikov LZS????
    Jaz sem jih tu:
    http://www.forum-lov.org/aktualno/lz...ami-kandidatov
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #17

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Očitno so cote pri našem lovu največji problem. Ti pa ne razumeš.
    Ali pa ima namen Muro kupiti in si delo pripravlja. Ta bo taprav. Misli dolgoročno.

    Kolikor vem ne misli sam. za to ima poleg eno debelejšo "bučo".
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #18
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Koper
    Prispevki
    11

    Privzeto

    ... mene pa so vsi trije vsaj z napisanimi programi razočarali, vsaj od Bradača bi pričakoval kaj bolj konkretnega in kaj več, mi je pa od vseh treh njegov program in osebnost najbolj všeč.

  9. #19

    Privzeto

    Citat lovec je objavil: Pokaži objave
    ... mene pa so vsi trije vsaj z napisanimi programi razočarali, vsaj od Bradača bi pričakoval kaj bolj konkretnega in kaj več, mi je pa od vseh treh njegov program in osebnost najbolj všeč.
    ali bi se z njegovo izvolitvijo kaj spremenilo? Meni je Felix razočaral!

  10. #20

    Privzeto

    Če želiš nacepiti veliko drv moraš najprej imeti dobro sekiro! S slabim in nevzdrževanim orodjem dela ne moreš opraviti.
    Ravno tako je z našo zvezo. Glavno orodje, da bodo vse lepo napisane naloge in cilji uresničeni, je dobra organiziranost in učinkovit način dela. V današnjem času je LZS po tej plati daleč od tega. Brez temeljite prenove in prilagoditve današnjim razmeram, ter očiščenja od znotraj, se ta zgodba ne bo dobro končala. Samo dejstvo, da se v delovanju zveze ni nič spremenilo že skoraj 50 let, pove dovolj. Brez popolnoma novih in modernih Pravil LZS, ki bodo opredeljevala organiziranost i način dela, volitve v organe, kadrovanje mladih in sposobnih, ter zagotovila ustrezno vlogo LD, bodo programi kandidatov za predsednika LZS predvsem velik "blef" v katere še sami ne verjamejo. Tako "natego" kot so predstavljeni programi kandidatov predvsem omogoča današnji sistem delnih občnih zborov in delegatsko odločanje na "glavnem" občnem zboru. Vse skupaj torej ena velika neurejenost v kateri se ne ve kdo pije in kdo plača. Če bi bil sistem pošten in transparenten, bi kandidati skakali od LD do LD in pojasnjevali svoj program našim lovcem. Tako pa smo priče pisarniškim "zmazkom" ki jih nekateri imenujejo program.
    Pretendenti na lovski prestol torej: SRAM NAJ VAS BO!!!!!!!!!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •