Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: mauser m12

  1. #1

    Privzeto mauser m12

    Pozdravljeni
    Zanimam se za nakup te puške pa me zanimajo vaša mnenja in izkušnje.

  2. #2

    Privzeto

    Kaj??? Nihče nima te puške, da bi jo hvalil?
    Vse puške tega ranga so odlične. Samo stvar tvojega okusa oz. želje je, kaj boš vzel. Jaz se zanjo nebi odločil. So mi druge bolj pri srcu.

  3. #3

    Privzeto

    Ta model Impact je pa kar simpatična puška če pogledamo za kakšen denar se prodaja, pa da jo vzameš v kalibru 308Win in da se zmeniš še za dober popust je pa čista zmaga. Se mi zdi da kar veliko ponujajo.


    Click image for larger version. 

Name:	mauser1.png 
Views:	28 
Size:	124.1 KB 
ID:	16006
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  4. #4

    Privzeto

    Ker je od vprašanja o m12 že več kot leto, me zanima če je prišla k hiši in kako se razumeta @elk ?
    Sprašujem ker jo bom v kratkem naročil, kritik sem pa našel bore malo...

    lp

  5. #5

    Privzeto

    Jaz sem si kupil M12 extreme kaliber seveda 308 Win. Puška je res dobra fino "sede" kratka pa odlično kopito ima. Nič ne boš falil z nakupom. Prej sem imel Titan 6 pa ni primerjave, pa samo malo je dražja.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  6. #6
    Član od
    Apr 2017
    Lokacija
    Črni vrh 50a 3304 Tabor
    Prispevki
    2

    Privzeto Milko

    Imam Mauser M12 extreme v kal. 308 Win. in sem zelo zadovoljen. Leto nakupa 2013 pri Bock Kranj. Kopito je plastično in ima dober oprijem. Ni pretrdo in ni premehko in ni občutljivo na udarce. Razmišljal sem tudi o lesenem kopitu, vendar pride v poštev, ko ne bom več brankiral.Sprožilo je direktno in se da nastavit. Repetiranje jehitro in gladko, ni zastojev. Edino kar je, ne morem nadgraditi napenjanja na zadnjem delu zaklepa, kar se pri novejših modelih da.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •