Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 48 od 48

Tema: Pripravništvo, nova družba

  1. #41

    Privzeto

    Citat Lakotnik je objavil: Pokaži objave
    Želim ti, da v kolikor ne boš sprejet na rednem občnem zboru s tožbo tudi uspeš in da se ti uresniči tvoja želja, da postaneš lovec!
    druzga mi ne preostane kot tožba me bojo spet vlekli pol pa negataivno

  2. #42

    Privzeto

    Citat Rws34 je objavil: Pokaži objave
    alojz rees ne želim bit med jagre zakaj naj bi se norčevav res jeto kj govorim
    dobesedno na jok mi gre zakaj mi onemogočajo to in dost prosti čas prezivim
    u naravi..
    Pri nas vsak konča OŠ. In nihče polnoleten ne more pisati tako zmedeno. Zato mislim, da je tole načrtovana burleska.

  3. #43

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Pri nas vsak konča OŠ. In nihče polnoleten ne more pisati tako zmedeno. Zato mislim, da je tole načrtovana burleska.
    kako načrtovana lepo te prosim.res je to kar govorim

  4. #44

    Privzeto

    Pri nas so možakarju 2x zavrnili prošnjo za sprejem v članstvo. Prvič je bil razlog nepopolna prošnja, drugič pa so ga preglasovali za 1 glas. Finta pa je v tem, da je glasovanje o sprejemu člana v Ld popolnoma nezakonito (zakon o društvih) In letos nas je tožil preko Čeferina in so se vsi posr.... in ga takoj sprejeli. Čeferin je povedal, da smo 2x kršili zakon.Sedaj pa vsi upamo da bo umaknil tožbo, ki je vsebovala tudi odškodninski zahtevek (2000 EU

    tole sm najdu na splet ista moja zgodba.

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Še zdaj nisi povedal, zaradi katerega razloga te niso sprejeli.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #46

    Privzeto

    Ojoj, v kaj se je sprevrgla ta tema, ki sem jo načel. Že vredu, bom pa vsaj vedel kaj se drugod dogaja.

  7. #47

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Še zdaj nisi povedal, zaradi katerega razloga te niso sprejeli.
    prvič zaradi številčnosti članov
    in letos so pa 4 umrli pa zaradi
    pa zaradi glaasov

  8. #48
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Te burleske je konec, v SNG Drama pa je naslednja 19.3., Lubitscheva Ko sem bil mrtev. Priporočam, samo še par sedežev je prostih!

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •