Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 48

Tema: Pripravništvo, nova družba

  1. #11

    Privzeto

    Citat slaviček je objavil: Pokaži objave
    Ne, ne, nismo se prav razumeli. LD poznam že 8 let in hodim na love, pogone.
    Potem veš o tej LD več kot mi. Veliko veselja in uspeha ti želim.
    Je pa zanimivo. Toliko pritožb čez tastare jagre je tukaj. Mladi lovci pa delijo same pohvale. Lepo so jih sprejeli medse. Brez maltretiranja. Kaj pa, če jamrajo samo taki, ki bi radi že prvi dan streljali za delo imajo pa dve levi roki ?

  2. #12

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Veliko veselja in uspeha ti želim.
    Hvala alojz1

  3. #13
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Pa še plačali članarino? Torej jim boš z veseljem zraven ur še šenkal denar...

    Nimam nič proti vam pripravnikom, kvečjemu proti dotičnim LDjem, ki vas milo rečeno do zadnjega pustijo v negotovosti, kljub temu, da ste že opravili toliko ur in celo plačali "članarino", ki je drugače sploh ne bi rabili, ker niste zavedeni v Lisjaku, razen, če je UO to naredil na svojo roko, preden vas je potrdil OZ.

    Zelo čudno vse skupaj in nepošteno do vas BODOČIH pripravnikov, če sploh to boste.

    Želim vam uspešno sprejetje, vodilnim pa vseeno odkrito povejte, da se tako ne dela!

  4. #14
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Pa še plačali članarino? Torej jim boš z veseljem zraven ur še šenkal denar...

    Nimam nič proti vam pripravnikom, kvečjemu proti dotičnim LDjem, ki vas milo rečeno do zadnjega pustijo v negotovosti, kljub temu, da ste že opravili toliko ur in celo plačali "članarino", ki je drugače sploh ne bi rabili, ker niste zavedeni v Lisjaku, razen, če je UO to naredil na svojo roko, preden vas je potrdil OZ.

    Zelo čudno vse skupaj in nepošteno do vas BODOČIH pripravnikov, če sploh to boste.

    Želim vam uspešno sprejetje, vodilnim pa vseeno odkrito povejte, da se tako ne dela!
    Možno je tudi, da pravilnik LD upravnemu odboru daje pravico oz. je UO pristojen za sprejemanje in odbijanje prošen za sprejem v članstvo in je potrditev OZ zgolj formalnost.

  5. #15

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Pa še plačali članarino? Torej jim boš z veseljem zraven ur še šenkal denar...
    Vidim, da ne moreš pozabiti svojega pripravništva. Jaz pa verjamem, da ta fant ne bo imel enakih problemov.
    Šenkane ure? Hm. Jaz pa mislim, da je z veseljem sodeloval. In to je največkrat poplačano.
    Take rabmo. Ne pa tiste, ki se na vejice obešajo in na minute.
    Slaviček, napiši kdaj kasneje, če sem v zmoti.

  6. #16
    Član od
    Oct 2011
    Lokacija
    severna primorska
    Prispevki
    114

    Privzeto

    Pa tak zagnan bo pa ja sprejet. Kje pa je kak razlog ,da ne bi bil. Članarino bi vseeno moral plačati,ko bo sprejet. V nasprotnem pa mu jo bodo moral vrnit.Take itak rabimo povsod saj v nasprotnem bomo lovci samo še starci nesposobni opravit delo v lovišču itd.

  7. #17

    Privzeto

    Profesor, vidim zakaj si "zaskrbljen" da me ne bodo sprejeli. Kljub takemu "režimu" mislim da še ni bilo pripravnika, ki ga ne bi sprejeli.

  8. #18
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat Slayer je objavil: Pokaži objave
    Profesor, vidim zakaj si "zaskrbljen" da me ne bodo sprejeli. Kljub takemu "režimu" mislim da še ni bilo pripravnika, ki ga ne bi sprejeli.
    Motiš se..

  9. #19

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Motiš se..
    Se pravi nisi zaskrbljen, ja pol pa super

  10. #20

    Privzeto

    mene pa 2x zavrnili

Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •