Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: Golobi

  1. #11

    Privzeto

    Ni mi ratalo citirat, bom tako naredil:


    to je citat:
    ***Citat:
    Ganges je objavil:
    Poglejte kaj vse človek dela. V imenu napredka še vedno v veliki meri izkoriščamo živali.

    http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_...=9&c_id=135127 ***

    Da pojasnim, to zgoraj je prvi prispevek prvi del in sem misll, da se vse kar pišete spodaj nanaša na to. Da to eni podpirate, ker jaz se ne strinjam s takim mučenjem (to sem navedel nekje zgoraj da ne podpiram)

    Golob na daljinsko upravljanje
    http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_...=9&c_id=135127

    To je samo moje mnenje, ne podpiram tega zgoraj, to sem misliu.

  2. #12
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Golobi

    Lp!

    Ja Bogoslav bravo, tega najbrž na tem forumu ne podpira nobeden in tudi Janez ni mislil to.

    Še nisi odgovoril ali si lovec.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  3. #13
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Bogoslav močno se bojim,da si popolnoma zgrešil forum . Vse to kar lepiš ti je bilo že davno videno in prebrano na forumu ljubiteljev malih živali. Predlagam ti ,da se malo pozanimaš pri njih kako je z temi rečmi,vendar se hkrati bojim,da ti bodo ravno tako povedali kako so vse to že obravnavali in se nahaja na tej in tej strani kamor je nalepil ta in ta. Predvsem pa preberi Krpanov post pri okoljevarstvenih prizadevanjih se usedi in dobro razmisli kaj ti je povedal. Take stvari so namreč težko razumljive če imaš na očeh plašnice.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #14

    Privzeto

    Če je golobe tako mogoče voditi da se izstrebljajo na točno določeno lokacijo, ne pa kjer jim pač zapaše - dobra ideja.

  5. #15

    Privzeto

    no, da malo obnovimo temo....

    včeraj ko sem prišel domov nesem semenav ptičjo hišico, nato grem, v hišo in se odpravim še v trgovino.. ... ko približno po 20 minutah pridem domov, pa je bilo okoli ptičje hišice samo perje od golobov šel sem naprej in našel prvega mrtvega goloba, ki je bil skoraj cel pojeden, šel sem še naprej in spet celo morje perja in nato še 2 mrtva goloba isto pojedena kot tisti prej, tudi glave ni bilo nikjer več, ko pa sem šel danes zjutraj pogledat, če so golobi še tam pa ni bilo niti enega več..

    vprašanje:
    katera žival, bi to naredila, ali je možno, da mačka
    lp

  6. #16

    Privzeto

    V 20 min trije pokončani in delno pojedeni ......zelo verjetno super mačkon.
    Mi lahko le ugibamo, ti pa lahko določiš bolj natančno
    Skobec bi pokončal enega, ga opulil in načel na mehkem delu (kosti ostanejo cele, glava tudi)
    Kuna ali dihur bi ga odnesla na bolj skriti kraj
    Pes bi jih lahko pokončal, dvomim pa, da bi jih jede

  7. #17

    Privzeto

    no, saj čez noč se je moglo vrnit, ker zdaj nobenega več ni tam..
    prilagam še slikco, sicer slabše kvalitete ker je slikana skozi okno, ampak malo se vidi.

  8. #18

    Privzeto

    hm... zanimivo!

    Glede na to, kako si opisal, bi bila res najverjetnejša mačka. Skobec ni bil, kot si slišal, pes tudi ne, večje ujede prav tako ne, kune niso bile, ker ne bi puščale kaj za sabo, pa bi najprej pojedle eno do konca in potem lovile naprej.
    Način, ki si ga opisal je precej značilen za podivjane mačke, ki so sposobne serijsko poloviti ptiče, jih nekaj požreti, večino pa pustiti. Kot radi rečemo, "pridejo na žmah". Sam sem že ničkolikokrat zalotil mačke, kako so polovile tudi do 4 ptiče v par urah (so presneto zverzirane, čakajo na škarpi in skočijo na ptiča z vrha). je pa res, da so bili to bolj sinice, kalini, vrabci, golobov pa pri nas ravno ni dosti. se mi zdi, da takšne mačke delajo kar precej škode, včasih je šla takšna na listo za odstrel (danes pa vemo, kakšni so zakoni in njihove razlage )

    Daj malo povohuni, kaj se klati okrog, da pridemo tudi v tej detektivki do dna :icon_:
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  9. #19

    Privzeto

    ja, ko bi jo vsaj videl, samo verjetno najbolj hidi ponoči
    za njo pa boljše, da se ne srečava, ker če se bova, bo najbrž obležala

  10. #20
    bostjan Guest

    Privzeto

    Citat hunter1 je objavil: Pokaži objave
    ja, ko bi jo vsaj videl, samo verjetno najbolj hidi ponoči
    Za njo pa boljše, da se ne srečava, ker če se bova, bo najbrž obležala
    Pazi da te kdo taki ne vidi ali sliši ker bo korupcija(SRANJE)!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •