Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 29

Tema: Golobi

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Golobi

    aaaaa aaaaa

    Citat Ganges je objavil:
    Poglejte kaj vse človek dela. V imenu napredka še vedno v veliki meri izkoriščamo živali.

    http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_...=9&c_id=135127
    Citat orlova6 je objavil:
    Barabe, njim bi bilo treba dati te ?ipe v , uf saj taki ja nimajo možganov, pa v kaj drugega in jih potem usmerjati. Ma, nimam besed za take. :evil: :evil:
    Citat zlatorog je objavil:
    Bolana zadeva! :!: :!:
    Citat teohafy je objavil:
    Pred 100 leti bi se marsikomu zdelo marsikaj bolano. kar nam je zdaj samoumevno. Počeli so še marsikaj bolj nehumanega, da imamo to kar imamo. Če vem je vse to tako grozno, potem pa najbolje, da nehate koristiti medicinske usluge, saj je večina stvari bila in je še preizkušena na živalih. Pač žal, če hočemo napredovati v znanosti mora tudi kaj nastradati. Da ne bo pomote, tudi sam sem proti nesmiselnemu mučenju živali, vendar so poizkusi na živalih,zaenkrat še vedno edini možni način, da pogruntamo nekatere nove stvari. No, ena možnost je tudi, da s poizkusi začnemo kar na ljudeh... najbolš a ne :?:
    Citat Krpan je objavil:
    ...in kaj nam je ta znanost prinesla. Smo zaradi znanosti kaj boljši ljudje, smo kaj srečnejši, imamo več časa za svoje prijatelje? Znanost in Ekonomija, sta nas potegnili v svoj vrtinec iz katerega ni izhoda.
    Citat teohafy je objavil:
    Res bi verjetno srečneje živeli v pradavnini, vendar pa zdaj je kar je, zafurali smo svet, reši ga lahko pa edino znanost, seveda brez kapitalističnega gledanja na svet.
    Citat zober je objavil:
    Citat zlatorog je objavil:
    Bolana zadeva! :!: :!:
    se podpišem pod to!Tukaj znanost nima nič zraven to so sadisti!
    Citat ZR7 je objavil:
    Dober robot - vojak košta oz bi koštal ogromne denarje.
    Človek, kanon futer za državo predstavlja zanemarljiv strošek. Ko enkrat naštudiraš, kam mu zabiješ čip in ga usmerjaš na komande imaš poceni vojaškega ali delovnega robota, katerega izguba je zanemarljiva.
    Tehnologijo pa začneš razvijati in preizkušati na živalih.
    Če Kitajci izvajajo usmrtitve na stadionih in organe usmrčencev prodajajo, nas tudi tak scenarij ne sme presenetiti!

    Tako jaz to vidim. :evil:
    Citat janko je objavil:
    Krpan, tudi ta izjava o znanosti in kaj nam je prinesla, bi lahko šla med cvetke leta 2007. :D
    Citat ZR7 je objavil:
    Citat janko je objavil:
    Krpan, tudi ta izjava o znanosti in kaj nam je prinesla, bi lahko šla med cvetke leta 2007. :D
    Ločiti bi morali "cvetke" in modre izreke. Jaz bi Krpanovega uvrstil med slednje!

  2. #2

    Privzeto

    jaz bi tega goloba preusmeril vodji projekta v anus pa še eno mini granato bi mu pripel da bi bil učinek boljši mogoče se bi potem spreobrnil in ne bi več matral živali
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  3. #3

    Privzeto

    1.Kaj je divjad?
    2.Golobi spet lovni?

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Katere so vrste divjad določa Uredba o določitvi divjadi in lovnih dob, http://www.uradni-list.si/1/index?edition=2004101
    Divjad so lovne vrste divjih živali.
    Vse vrste golobov so zaenkrat še zaščitene (razen glinastih).

  5. #5

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Katere so vrste divjad določa Uredba o določitvi divjadi in lovnih dob, http://www.uradni-list.si/1/index?edition=2004101
    Divjad so lovne vrste divjih živali.
    Vse vrste golobov so zaenkrat še zaščitene (razen glinastih).
    Definicija divjadi, kot jo definira slovenska lovska stroka, je: "Med divjad uvrščamo tiste prostoživeče vrste divjih živali, ki so jih lovili, jih lovimo in jih bomo (bodo) lovili v prihodnosti."
    Npr. za gozdnega jereba ne more iz ust lovca, priti drugo generično poimenovanje kot divjad. Brez tradicije tudi ni lovcev, lova in divjadi in obratno brez divjadi ni lovcev.

    Glede pa golobov, se govori da bomo v kratkem to divjad spet lovili.

  6. #6

    Privzeto

    Ne podpiram takega mučenja živali, zdi se mi nedopustno počenjati kaj takega

  7. #7

    Privzeto

    Bravo Janez,se pridružujem tvoji izjavi!

  8. #8

    Privzeto

    Janez, jaz se pa ne strinjam s tvojo izjavo!

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    bogoslav, kaj bi rad sploh povedal?

  10. #10
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Golobi

    Lp!

    Citat bogoslav je objavil: Pokaži objave
    Janez, jaz se pa ne strinjam s tvojo izjavo!
    Lepo ponižno prosim še jaz Bogoslav če mi razložiš s čim se ne strinjaš, s tem, da bi moral golob grivar zopet postati loven ali se ne strinjaš z definicijo divjadi.

    Upam in želim si, da nisi eden tistih iz dveh "kombijev". No ali pa tudi, ker...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •