Stran 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 98

Tema: damask rezilo

  1. #21

    Privzeto

    na voljo sta še št. 2 in 3

  2. #22

    Privzeto

    Citat 22.mag je objavil: Pokaži objave
    na voljo sta še št. 2 in 3
    Jaz bi vzel št. 2
    Lp

  3. #23

    Privzeto

    Citat JevŽ je objavil: Pokaži objave
    Jaz bi vzel št. 2
    dogovorjeno ;)

  4. #24

    Privzeto

    Ostane mi še rezilo številka 3, kdor prej pride prej izbira, in jaz bom imel spet najkrajšega

  5. #25

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Ostane mi še rezilo številka 3, kdor prej pride prej izbira, in jaz bom imel spet najkrajšega
    včasih je dobro imeti "kratkega"

  6. #26

    Privzeto

    jaz pa vzamem 2.
    če je še na voljo...

  7. #27

    Privzeto

    Citat guss je objavil: Pokaži objave
    jaz pa vzamem 2.
    če je še na voljo...
    se opravičujem 3.

  8. #28

    Privzeto

    Citat guss je objavil: Pokaži objave
    se opravičujem 3.
    žal sta za alojza 2 noža tako da je vseh pet že "zasedenih"

    lahko pa se dobi nov paket 5 nožev seveda če se najdejo potencialni kupci...
    pa še to po takšni ceni kot jih kupim jih tudi dam naprej....edini problem je carina ker včasih pregledajo včasih pa ne......ter akcijske cene....
    tako da če se vas najde 4 ali 5 posameznikov vam lahko priskrbim nože.....

  9. #29

    Privzeto

    Odstopim št4, ker vidim, da je interes. Sem prav vesel, da imate tudi drugi željo kaj sami narediti.
    Kako jaz naredim ročaj. Jelenov rog prerežem, zbrusim notranji del, opašem po nožu in iz notranje strani zavrtam skozi luknjo v rog. Luknja NI skozi.
    V luknjo v ročaju noža vrežem navoj in privijem vijak. Vijak na vsaki strani odrežem tako, da ostane "štift" z navojem. Opasane platnice namažem z dvokomponentnim lepilom tudi v slepi luknji. Namestim na ročaj in stisnem v primežu, da se strdi. Tako je platnica fiksna, netov pa ni videti.
    Je pa možnost tudi lameliranega lesa. Različen furnir zlepimo z tem lepilom, obrežemo in zbrusimo. Barvne kombinacije so lepo vidne, lepilo pa zapre vse pore tako, da je ročaj obstojen.
    Lepilo se na toploti takoj strdi.

  10. #30

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Odstopim št4, ker vidim, da je interes. Sem prav vesel, da imate tudi drugi željo kaj sami narediti.
    Kako jaz naredim ročaj. Jelenov rog prerežem, zbrusim notranji del, opašem po nožu in iz notranje strani zavrtam skozi luknjo v rog. Luknja NI skozi.
    V luknjo v ročaju noža vrežem navoj in privijem vijak. Vijak na vsaki strani odrežem tako, da ostane "štift" z navojem. Opasane platnice namažem z dvokomponentnim lepilom tudi v slepi luknji. Namestim na ročaj in stisnem v primežu, da se strdi. Tako je platnica fiksna, netov pa ni videti.
    Je pa možnost tudi lameliranega lesa. Različen furnir zlepimo z tem lepilom, obrežemo in zbrusimo. Barvne kombinacije so lepo vidne, lepilo pa zapre vse pore tako, da je ročaj obstojen.
    Lepilo se na toploti takoj strdi.
    en nož mi boš plačal drugega pa ti podarim za delo in materijal seveda če se boš strinjal.....
    kako pa platnice iz kosti?katere kosti uporabiš?
    ali dodaš medenino na sprednjem in zadnjem delu?-za zaščito prstov.....nekaj takega v tem smislu
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice 599_0.jpg‎   600_0.jpg‎  

Stran 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •