Stran 10 od 10 PrvaPrva ... 678910
Rezultati 91 do 98 od 98

Tema: damask rezilo

  1. #91

    Privzeto

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Jaz imam en komplet enega pa še pričakujem v teh dneh. Trije mogoče štirje bodo viška, če je kakšen interesent se lahko dogovorimo.
    ......upam da tisti kateri ste se javili za nože da jih boste vzeli tako kot ste pisali ......

  2. #92

    Privzeto

    Citat 22.mag je objavil: Pokaži objave
    ......upam da tisti kateri ste se javili za nože da jih boste vzeli tako kot ste pisali ......
    Pošteno in prav bi bilo do vseh, da se dogovorjeni držite dogovora in nakup realizirate pri 22.mag....če pa kdo ostane brez oziroma se najde kakšen nov se lahko dogovorimo.

  3. #93

    Privzeto

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Pošteno in prav bi bilo do vseh, da se dogovorjeni držite dogovora in nakup realizirate pri 22.mag....če pa kdo ostane brez oziroma se najde kakšen nov se lahko dogovorimo.
    pred nekaj časa so vsi jamrali kako bi imeli nože.......pojasnil sem kako gredo stvari da bo vrjetno carina in ostale stvari ker veliko naročujem iz tujine.....NI BILO JUNAKA KI BI BIL TAKRAT PRIPRAVLJEN NAROČAT NOŽE........zanimivo bi bilo videti kako bi se nekdo počutil ko bi zrihtal neko stvar čez čas pa bi se pojavila oseba ki bi ponujala isto stvar....JAZ NOŽEV NISEM PONUJAL SAMI STE SE JAVILI DA BI JIH IMELI.......
    ŠAKAL LAHKO BI BIL TOLIKO FER, DA BI POČAKAL OZ DA BI SE SAM PONUDIL KO SO SE ZBIRALA NAROČILA....

    z današnjim dnem oz ko se ta pošiljka razdeli zaključujem z naročevanjem nožev oz kakršne koli druge stvari za kogar koli
    VPRAŠAJTE SE KAKO BI SE POČUTILI VI V MOJI KOŽI......
    P.S: ADMIN.....jaz sem dobil odgovor na vprašanje zastavljeno v prvem postu tako da se lahko tema zaklene .....
    P.S 2: tisti kateri ste se javili za nože vas bom kontaktiral preko ZS

    tako jaz zaključujem z komentiranjem v tej in v vseh temah....in ja jezen sem..........

  4. #94

    Privzeto

    Upam, da nisem tečen. Temo sem videl malo pozno in tudi nisem vsega bral. Kolikor vidim pride eno rezilo cca 30eur?
    22.mag ne se jezit. Tisti, ki ti je naročil bo (pošteno) vzel. Če kaj ostane bi tudi jaz kupil(počakam do konca).
    Seveda pa pohvala, da se lotite nakupa, recimo meni, ki nisem vešč takih nakupov je to velika usluga in mislim, da tudi marsikateremu drugemu.

    lp

  5. #95

    Privzeto

    Citat 22.mag je objavil: Pokaži objave
    pred nekaj časa so vsi jamrali kako bi imeli nože.......pojasnil sem kako gredo stvari da bo vrjetno carina in ostale stvari ker veliko naročujem iz tujine.....NI BILO JUNAKA KI BI BIL TAKRAT PRIPRAVLJEN NAROČAT NOŽE........zanimivo bi bilo videti kako bi se nekdo počutil ko bi zrihtal neko stvar čez čas pa bi se pojavila oseba ki bi ponujala isto stvar....JAZ NOŽEV NISEM PONUJAL SAMI STE SE JAVILI DA BI JIH IMELI.......
    ŠAKAL LAHKO BI BIL TOLIKO FER, DA BI POČAKAL OZ DA BI SE SAM PONUDIL KO SO SE ZBIRALA NAROČILA....

    z današnjim dnem oz ko se ta pošiljka razdeli zaključujem z naročevanjem nožev oz kakršne koli druge stvari za kogar koli
    VPRAŠAJTE SE KAKO BI SE POČUTILI VI V MOJI KOŽI......
    P.S: ADMIN.....jaz sem dobil odgovor na vprašanje zastavljeno v prvem postu tako da se lahko tema zaklene .....
    P.S 2: tisti kateri ste se javili za nože vas bom kontaktiral preko ZS

    tako jaz zaključujem z komentiranjem v tej in v vseh temah....in ja jezen sem..........
    22.mag, kot veš sva bila v navezi vendar se nisva dobro razumela oziroma sem bil prepozen saj so bili vsi noži že oddani. Glede nato, da nisi vedel kdaj boš ponovno naročal oziroma kdaj se bo nabralo dovolj interesentov sem te prosil za naslov naročanja katerega si mi tudi posredoval in se ti za posredovanje še enkrat zahvaljujem.
    Imel sem pet interesentov (kolegi prijatelji, ki niso na forumu) za nože zato sem se odločil za naročilo. Sedaj, ko je prvi komplet tukaj sta se dva interesenta premislila. Glede na situacijo sem se odločil nože ponudit tukaj, saj sem smatral, da kdor se je dogovoril s teboj se bo tega tudi držal! Vedi, da nisem in nimam interes prodati nožev tistim, ki so se dogovorili s teboj, pa tudi če mi doma obležijo!

    Jaz se bom s tvojo pomočjo tega držal zato ne rabiš biti jezen in se ti za nastalo situacijo opravičujem!

  6. #96

    Privzeto

    Nobenemu ne bodo ostali. Sem pa bil skeptičen glede naročanja. Imam slabe izkušnje, če delaš uslugo brez provizije.
    22mag. če imaš višek podobno rezilo kot je tvoj ga kar pošlji.

  7. #97

    Privzeto

    Ko si objavil, da boš naročil, če bo še kdo za, sem napisal katera dva rezila vzamem! Tako da ti kar javi ko boš imel robo!

  8. #98
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Tudi jaz sem se javil. Javi, ko jih dobiš!
    LP

Stran 10 od 10 PrvaPrva ... 678910

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •