Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: 270 WSM ali 300WSM

  1. #21

    Privzeto

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    Za vrane ob progi bo dovolj .22 lr.
    Res je. Dokler te kdo ne vidi. Potem pa frača ker pušk ne bo več.

  2. #22
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Franci ali si že kdaj streljal z risanico na 300m? Ali si že kdaj kaj uplenil na tako razdaljo, naprimer srnjad?
    Bi isto vprašal...

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Mislim, da se malo norčuje Oziroma upam, da se

  4. #24

    Privzeto

    Citat Brlogar je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da se malo norčuje Oziroma upam, da se ...
    Bravo Brlogar, lepo si pogruntal sodeželana. Srnolovec pač ne in se je malo nasršil in razhudil.
    Ti ti Franci ti!

    Rakun, verjemi da Francita malokdo v streljanju scat pelje!
    A verjetno je skušal malo probati, koliko bo pametovanja okoli takih vprašanj. Mogoče pa smo ga tisti, ki smo ga takoj pogruntali prezgodaj izdali, bi še kaj kunštnega lahko brali.
    Last edited by Sršen; 10. December 2014 at 21:22.
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #25

    Privzeto

    Jaz sem ga že pogruntal, brezskrbi. Cela ta tema od prvega posta dalje je ena sama traparija, lep primer za prikaz na kako nizkem nivoju je redno debata na tem podforumu in skorajda žalitev za tiste, ki bi radi prebrali kaj uporabnega. Zato sem vam skušal prikazati, kako se hitro prilepite na temo, kjer se pisari same traparije, medtem ko je v kakšni resni temi težko ali nemogoče dobiti kakšen uporaben komentar. Malo se zamislite.
    Ti si že lep primer za to o čemer govorim. Vedno se najdeš, kadar je treba komu metati polena pod noge, ko pa je treba kaj uporabnega napisat te ni.
    Saj ne vem zakaj se sploh še ukvarjam z vami.

    Opravičujem se pa za to moje pisanje tistim parim izjemam, ki so poizkušali pravilno svetovat, čeravno je bilo vprašanje milo rečeno nenavadno.

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Bravo Brlogar, lepo si pogruntal sodeželana. Srnolovec pač ne in se je malo nasršil in razhudil.
    Ti ti Franci ti!

    Rakun, verjemi da Francita malokdo v streljanju scat pelje!
    A verjetno je skušal malo probati, koliko bo pametovanja okoli takih vprašanj. Mogoče pa smo ga tisti, ki smo ga takoj pogruntali prezgodaj izdali, bi še kaj kunštnega lahko brali.
    Last edited by Deerhunter; 10. December 2014 at 21:44.

  6. #26

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem ga že pogruntal, brezskrbi. Cela ta tema od prvega posta dalje je ena sama traparija, lep primer za prikaz na kako nizkem nivoju je redno debata na tem podforumu in skorajda žalitev za tiste, ki bi radi prebrali kaj uporabnega. Zato sem vam skušal prikazati, kako se hitro prilepite na temo, kjer se pisari same traparije, medtem ko je v kakšni resni temi težko ali nemogoče dobiti kakšen uporaben komentar. Malo se zamislite.
    Ti si že lep primer za to o čemer govorim. Vedno se najdeš, kadar je treba komu metati polena pod noge, ko pa je treba kaj uporabnega napisat te ni.
    Saj ne vem zakaj se sploh še ukvarjam z vami.

    Opravičujem se pa za to moje pisanje tistim parim izjemam, ki so poizkušali pravilno svetovat, čeravno je bilo vprašanje milo rečeno nenavadno.
    No, sedaj ko sem tako okregan, grem lahko pa samo še spat!
    Bom sanjal kako vrane s fračo flikam iz semaforja.
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #27

    Privzeto

    Se opravičujem za moj oster ton, ampak sit sem neumestnih komentarjev, tam kjer jih ni treba, medtem ko tam, ko bi bilo dobrodošlo da bi kdo kaj uporabnega napisal, ni nobenega odziva. Zdaj pa se že celo pojavi kar cela neumestna tema, katere edini cilj je norčevanje iz članov, ki bi radi sodelovali v konstruktivnih debatah. Dovolj že enkrat. Jaz grem iskat konstruktivno debato drugam, vi pa tukaj dalje uganjajte norčije, če vam to odgovarja. Sicer pa nas bo najbrž Admin vseskupaj poslal na zaslužen odmor, ko bo zasledil tole temo...

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    No, sedaj ko sem tako okregan, grem lahko pa samo še spat!
    Bom sanjal kako vrane s fračo flikam iz semaforja.

  8. #28

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    ... Sicer pa nas bo najbrž Admin vseskupaj poslal na zaslužen odmor, ko bo zasledil tole temo...
    To ne, ampak dajmo si tu najti prostor tudi za šalo.
    Pozabimo na hudo kri in se pozabavajmo in sprostimo na tem področju "Za sprostitev".

    Bo tako vsem prav?

    LP

    vaš admin
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •