Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: Financiranje društev s strani KS in občin

  1. #1

    Privzeto Financiranje društev s strani KS in občin

    Pozdravljeni!
    Zanima me če oddate vlogo,oziroma dobite kaj finančnih sredstev od krajevne skupnosti,oziroma občine,glede na to, da ste ,oziroma smo društvo?Večina društev kot so (nogometno,konjeniško,športno,penzionistično,...) dobi nek finančni znesek za delovanje društva,ki jim ga nakaže občina,oziroma KS,za njihovo delovanje.Kako je kaj s tem pri vas?

  2. #2

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    Zanima me če oddate vlogo,oziroma dobite kaj finančnih sredstev od krajevne skupnosti,oziroma občine,glede na to, da ste ,oziroma smo društvo?Večina društev kot so (nogometno,konjeniško,športno,penzionistično,...) dobi nek finančni znesek za delovanje društva,ki jim ga nakaže občina,oziroma KS,za njihovo delovanje.Kako je kaj s tem pri vas?
    Si pa malo za hece,a ne veš,da mi dajemo državi,da smo lahko društvo in to ne malo.

    lp

  3. #3
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    Zanima me če oddate vlogo,oziroma dobite kaj finančnih sredstev od krajevne skupnosti,oziroma občine,glede na to, da ste ,oziroma smo društvo?Večina društev kot so (nogometno,konjeniško,športno,penzionistično,...) dobi nek finančni znesek za delovanje društva,ki jim ga nakaže občina,oziroma KS,za njihovo delovanje.Kako je kaj s tem pri vas?
    Dobro vprašanje...
    Odgovoriti pa ti bo vedel redkokdo...
    Je pa res, da mi državi plačujemo (koncesija npr.), kot pa bi ona nam dala...

  4. #4
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Mislim, da zajec misli, če podamo vlogo za vračilo dela koncesnine?
    Ja, pa ne pride kaj nazaj.

  5. #5
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Pride nek drobiž na Občino, ki ga mora nato vrniti v društvo, ki ga porabi za čistilno akcijo ali kaj v zvezi z dobrobit narave in divjadi. Lani je pri nas dobilo sredstva (ki so majhna) planinsko društvo ki je očistilo nekaj jam. Pa je kar prav tako. Težava pa je verjetno tudi tu, da ima neka LD svoje ozemlje na treh občinah. (To bo dnarja ).

  6. #6

    Privzeto

    Da se dobiti nekaj sredstev za prireditve, ki jih izpeljete. Občina ima kriterije po katerih podeljuje in omejena sredstva, nekaj se pa da potegniti. V vašem primeru bi najbrž lahko dobili za strelsko tekmo, ne vem pa za ostale prireditve, ki jih imate. Kakšnih velikih zneskov najbrž ne bo.

  7. #7
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    mi se že nekaj let prijavljamo in vsako leto dobimo
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  8. #8
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Če je župan jager je verjetno lažje

  9. #9
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Če je župan jager je verjetno lažje
    župan ni jagr
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  10. #10

    Privzeto

    Citat tarfila je objavil: Pokaži objave
    župan ni jagr
    Ste pa zelo netipična lovska družina, ki se za razliko od mnogih zelo aktivno vključuje v kulturno in družabno življenje občine. Verjamem, da je takim lažje doseči ta sredstva, kot tistim, za katere se drugače bolj malo sliši.
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •