Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Sodelovanje LZS z vojsko

  1. #1

    Privzeto Sodelovanje LZS z vojsko

    Na mizo mi je priletel dokument iz LZS, kjer se omenja sodelovanje s slovensko vojsko. Menda naj bi že bila ipd.

    Zanima me, če je komu znana kakšna so bila ta sodelovanja in kakšne možnosti vidite na tem področju.

    Seveda bi po mojem mnenju smele lovce zanimati sodelovanje v smislu skrbi za divjad in okolje, to da se bodo vodilni spet z nekom slikali in lepili "dosežke" v album, res ne vem če je ravno tisto kar se pričakuje od vodstva lovske organizacije.

    Mogoče nam pa poleg policijske miselnosti manjka še vojaška in nam jo kanijo vbiti v bolj butaste buče preostalih jagrov?!
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	LZSVojska.jpg‎ 
Views:	226 
Size:	94.3 KB 
ID:	14637  
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #2

    Privzeto

    Za SV ne vem. Z policijo pa že sodelujemo. Ostrostrelci policije morajo streljati tudi na živo, ne le na papir. In je dalo življenje kar nekaj jelenjadi za to vajo.

  3. #3

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Za SV ne vem. Z policijo pa že sodelujemo. Ostrostrelci policije morajo streljati tudi na živo, ne le na papir. In je dalo življenje kar nekaj jelenjadi za to vajo.
    Saj ravno kakšnega takega "sodelovanja" se bojim. Da bo šlo za kakšne druge koristi, ki nimajo z divjadjo nič.
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #4

    Privzeto

    Glede na uvodnik v Lovcu, je do podpisa dogovora o sodelovanju očitno prišlo.

    Ima morda kdo idejo, kako bo izgledal ta tečaj preciznega/natančnega streljanja?

    LP

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •