Stran 10 od 12 PrvaPrva ... 6789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 117

Tema: Ženske v lovstvu

  1. #91

    Privzeto

    Citat DorijanA je objavil: Pokaži objave
    Glej ga fanta...
    Vzel si je čas in pobrskal po mojem profilu, da ugotovi kdo in kaj sem in tako lažje napada...
    Ma bravo!
    Orkaflek, a veš, da sem sedaj šel še jaz tja gledat, pa ni nič zanimivega.
    Seveda le zato, da bi izbral tvojo šibko točko in te strumno napadel.

    Ja misli si, zakaj neki! Napadaj in v zid zaletavaj se sam, mi ostali bomo pa skušali še kaj debatirati in razjasniti medsebojne dileme. To kar ti počneš je od debate svetlobna leta daleč.
    In Lectograjski je zate spoštovanja vreden izobražen in spoštovan gospod in lovski tovariš z dolgoletno kilometrino v lovski organizaciji. Verjetno eden tistih, ki jim Kolarjeva očita, da v 40 letih niso nič premaknili v LZS. Bo že vedela. Jaz vem drugače.

    Ko boš kaj zanimivega napisal v svoj profil pa javi, da grem pogledat!
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #92

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ko bi ti videl kako buren aplavz Dorijanu je šele na Hunting FB skupini.
    Za oglušet. Eni v ilegalo, drugi v napad. Kaj bodo s tem ustvarili pa vedo sami.
    Ampak še vedno se gre za moj denar iz ?lanarine in tale cirkuški grebenje zanj ni v redu!
    Glušnike gor sršen...

  3. #93

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Orkaflek, a veš, da sem sedaj šel še jaz tja gledat, pa ni nič zanimivega.
    Seveda le zato, da bi izbral tvojo šibko točko in te strumno napadel.

    Ja misli si, zakaj neki! Napadaj in v zid zaletavaj se sam, mi ostali bomo pa skušali še kaj debatirati in razjasniti medsebojne dileme. To kar ti počneš je od debate svetlobna leta daleč.
    In Lectograjski je zate spoštovanja vreden izobražen in spoštovan gospod in lovski tovariš z dolgoletno kilometrino v lovski organizaciji. Verjetno eden tistih, ki jim Kolarjeva očita, da v 40 letih niso nič premaknili v LZS. Bo že vedela. Jaz vem drugače.

    Ko boš kaj zanimivega napisal v svoj profil pa javi, da grem pogledat!
    Ah dej ga no kakat...samohvale me ne ganejo, spoštovanja vreden izobražen in spoštovan gospod in lovski tovariš...
    Orkaflek, glede kilometrine veš sam; al si vozu , al si se šlepau...

    Ma kaj se ti zavedaš, da se obnašaš točno tako, kot meni očitaš?!

  4. #94

    Privzeto

    Sršen, tisto s kukanjem v profil ni bilo namenjeno tebi, temveč tistemu v zgornjem postu, in ker ti bereš pozorno, ti bo tudi jasno zakaj…ampak sej ni važno dej…pošlji mi spet prošnjo za prijateljstvo na FB, pa bova kako rekla na zasebnem dej…
    Sem šou malo brat pred spanjem ejga…

    Ja res, ni vse za vsakega! Je pa velika razlika v načinu, vsebini in namenu pisanja!
    In sršen; ostani kar to, sršen pač… ne ganejo me tvoje latinske modre misli veš…osebno, menim, da je to le neke vrste tolažilni lepotni dodatek pri odgovoru, nek spreten manever oz. način kazanja nadpovprečne intelektualne in retorične sposobnosti… V veliko primerih se takih prijemov poslužujejo tisti, ki bi radi pokazali neko premoč in nadvlado nad sogovornikom na drugi strani, v tem primeru bralcem foruma; in ga na tak način spravili v nekakšen slabši oz podrejen položaj oz zadrego…

    Babe…za take se označujejo same praviš… Stavek vzet iz konteksta. Vsa čast tistemu, ki se zna tudi iz sebe zdravo pohecat! Eno je hecna beseda napisana na majici ali napisana na FB-ju, ko se kolegice in kolegi pohecajo med seboj; drugo je pa ta ista beseda, ki se bere obdana in podkrepljena še z mnogimi drugimi besedami, ki v stavku in odstavku pomenijo vse kaj drugega, kot pa zdravo zafrkancijo… Še vedno sem mnenja, da bi bil kdo v tej debati lahko upravičeno blokiran! Sršen, sam veš zaradi česa je bilo par oseb blokiranih v Huntingu na FB-ju(popolnoma pravilno), saj si tudi tam prisoten, le da v drugi podobi!

    Poskrbi/te, da bo forum korekten in spoštovanja vreden, ne pa zid poln grafitov.

    Nimam kaj dosti valiti na vas sršen…tako kot ste pisali, tako se zadeva bere in razume! Kot pa vidim, je korekten prikaz zadeve za vsakega drugačen.
    In z vsem spoštovanjem; to je vse prej kot butast štos ali pa dobra šala. To je očitno blatenje in diskreditacija . Vse skupaj zapakirano in dober material, za kakšno večjo ofenzivo ali pa če raje rečem, brcanje v temo! Škoda se pa lahko povzroči tudi s tem!

    Nikakor nobenemu iz našega tabora kot praviš, ves ta halo ni voda na mlin! Lahko si le mislim kam ciljaš…
    No, nasprotno…vse to je zaledenela mlinščica, kar pomeni, da se mlinsko kolo ne vrti kot bi se moralo in je zaradi tega ogroženo marsikaj, predvsem pa pozitivna podoba in reklama za slovensko lovstvo...

    Tolmačenje in prepoznavanje stavkov… Mi drugače misleči, jih torej ne razumemo. Veseli me da jih ti razumeš in si jih torej razumel pravilno, ker sem bil jaz v svojem pisanju zelo objektiven, zato me tudi ni sram spodaj napisat svojega imena in priimka.

    Kljub temu, da zagovarjaš pravico do anonimnega objavljanja in jaz le-to spoštujem, okoli tega sem tudi nekaj besed napisal že v prejšnjem postu; se mi pa zdi naravnost smešno, da tu na forumu v kostumu sršena igraš nekega pravičnika.
    Sorčy sršen; vse to mi diši na eno samo manipuliranje in potenciranje celotne zadeve okrog DSL in lova, ki bi ga rade organizirale.
    Omenjaš nek denar, ki je od nas vseh. Kdo je dobil kaj denarja? Morda Društvo Lovcev motoristov, morda Društvo Lovcev pod 40 let?(to so npr. cinični štosi v nekaterih postih) No, DSL ni dobilo niti centa! Tako da ne pumpat žoge preveč, ker če že ne poči, pa boli ko jo takšno trdo brcneš!
    Zakaj je bila denarna pomoč odbita? Jaz si to razlagam zelo enostavno. Ker LZS deluje po nekih pravilih in bi moral za kaj takega obstajat nek program, neka finančna konstrukcija, vse to pa bi moralo biti na LZS predloženo kaj prej kot dober mesec pred lovom. Ta ideja in priprave, pa so prišle pač prepozno in zato je temu tako. Mogoče pa drugič in drugje.
    Osebno bom sicer na to odgovoril tako; vse se da, če se hoče! In tudi mene je zmotil ta, vzvišen odnos in to, da predsednik sam v dveh stavkih odpiše nazaj. Ampak očitno niti ne vem kakšni privilegiji, ki naj bi jih punce imele in se med vrsticami očitajo, žal ne zažgejo!

    No in vsebina predhodnega odstavka, je punce spravila na obrate. Niso ravnale povsem prav res ne, sam sem jim povedal da ga serjejo! A bodimo pošteni sami do sebe; verjetno bi večina najprej stresla iz sebe vso jezo in razočaranje, ker nekaj ni bilo doseženo. Taka je človeška narava, tak je obrambni mehanizem.
    In ravno to ste izkoristili nekateri, zadevo še malo obdelali in dodelali, da je bila pripravljena za tako ofenzivo v stilu; no LZS, kar ste hotli to imate! Drugega pa itak nima smisla ponavljat, preberite si za nazaj. Na kratko bi pa lahko temu rekel tako, da ste nekateri slabši kot one, ker ste zadevo zagrabili, spotencirali in je ne izpustite!

    Posmehovanje in očitki so bili tudi glede prošenj za pomoč, ki jih punce pošiljajo na LD po terenu. Ne razumem zakaj? Stvar UO LD je, ali bo pomoč odobrila ali pa ne, nihče nobenega ne prisili. Vse LD po Sloveniji dobivajo razno razne prošnje za denarno pomoč, niti moja LD ni izjema. Vodstvo se nato odloči kako se bo na prošnjo odzvalo. Tako da ne vidim razloga za tak halo.
    Pohvala pa vsem, ki ne nasedajo na te pravljice in so puncam pomagali!

    O tem da pa lobirajo, da bi pridobile lovišče, pa brez veze razpravljat. Znanstvena fantastika, če vsaj malo poznamo kako je zapeljano naše lovstvo, vemo da so bile koncesije podeljene leta 2004 za dobo 20 let.
    Je pa sršen v enem zgornjih postov kar dobro opisal kako in kaj.

    Lectograjski, glede na to da si komaj čakal tak odziv; nisem eden teh, ki nastopa iz pozicije moralne avtoritete, ne tolaži se s tem. Še manj pa sem prizadet, prej bi rekel, da sem zadel bistvo in to vas bode.
    Sem nekdo, ki hoče narediti nekaj dobrega za lovstvo in podobo lovca v javnosti. Zato se tudi trudimo pomagati pri organizaciji in izvedbi 1. Ženskega lova v Sloveniji.

  5. #95
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Slabši ste kot babe.

  6. #96

    Privzeto

    Dorijan, lahko se razpočiš pa pišeš romane, bistvo ostaja isto!

    A - Neplanirana sredstva se ne dodeljujejo. Upravičeni smo do nadzora nad denarjem, ki ga plačujemo.

    B - Neprimerna reakcija naredi slab glas in vsi čani lovskih družin imamo pravico to pokritizirati.

    C - FB skupina s skoro tisoč člani ni privatna zadeva in izjave tam niso v zaprtem krogu!

    D - Pisanje na tem forumu je le odsev stanja na terenu

    E - Promocija lovstva se ne dela s samim lovom. To je še najmanj ugledna čeprav nujna sestavina lovstva. Tu gre kvečjemu za promocijo v okviru nas samih lovcev. Lovstvo pa potrebuje promocijo navzven, da si popravi ugled! Ta lov ne bo tega naredil! Objave v medijih bodo namnejene lovcem samim pri ostali javnosti pa verjemi da bo dosegel kvečjemu negativen odziv.

    In če malo pomisliš, boš dojel, da samo še dodatno kuriš ogenj katerega bi bilo v vašem interesu potrebno čimprej pogasiti!
    A užaljenost dela svoje. Če tako spuščate ventile, kar lepo naprej! Koristilo vam ne bo!

    Zame je zadeva jasna in zaključena.




    P.S.: Če nekdo opiše ali pohvali drugega to ni samohvala, temveč pohvala.
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #97

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    A - Neplanirana sredstva se ne dodeljujejo. Upravičeni smo do nadzora nad denarjem, ki ga plačujemo.
    Torej lahko pričakujemo v članarini poleg že ustaljenih prispevkov za rogiste, pevske zbore, kinološkega eura še 3 € po članu za zgrešene odločitve našega vodstva in stroške odvetnika ter 1 € za naše kolegice.

  8. #98

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Torej lahko pričakujemo v članarini poleg že ustaljenih prispevkov za rogiste, pevske zbore, kinološkega eura še 3 â?? po članu za zgrešene odločitve našega vodstva in stroške odvetnika ter 1 â?? za naše kolegice.
    Tvoja predvidevanja imajo osnovo in nikakor niso brez soli.
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #99

    Privzeto

    Če kdo ni gledal včerajšnjega dnevnika. Damski lov je uspel!!
    http://4d.rtvslo.si/arhiv/prispevki-...vnik/174307125

  10. #100

    Privzeto

    Lepo da je uspelo.
    Če so v to vložile vsaj del tiste energije kot v šimfanje zveze, ni bilo dvomiti v uspeh!
    Čestitam.
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 10 od 12 PrvaPrva ... 6789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •