Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: O natečaju

  1. #1

    Privzeto O natečaju


    Forum lov tekmovanje v "najboljšem" posnetku avtomatskih lovskih kamer.


    Na forumu portala forum lov prirejamo prvo tekmovanje v "najboljšem" posnetku avtomatskih lovskih kamer. Sodelovanje je popolnoma brezplačno in k njemu ste vabljeni vsi uporabniki portala forum-lov. Na straneh foruma boste lahko objavljali vaše tekmovalne fotografije. Izbrane slike bodo sproti objavljene in po končanem zbiranju označene z zaporednimi številkami za katere se bo lahko glasovalo.

    PRAVILA in informacije:
    • 1. Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik foruma
    • 2. Sodeluje lahko največ z dvema svojima avtorskima fotografijama v tekočem obdobju.
    • 3. Datum fotografij ni pomemben.
    • 4. Fotografija mora vsebovati motiv prostoživečih živali
    • 5. Iz fotografije mora biti razvidno da je posneta z avtomatsko lovsko kamero
    • 4. Slike s katerimi želi kandidat tekmovati objavi v temi "NABIRALNIK fotografij za xx. obdobje" Moderator preveri usreznost fotografije in jih kot tekmovalne kandidate objavi v temi: "IZBOR FOTOGRAFIJ" Po koncu zbiranja dobijo slike glasovalne številke in odpre se glasovalna anketa.
    • 5. Zbiranje slik poteka določeno obdobje označeno v temi "NABIRALNIK fotografij ..."
      Sledi obdobje glasovanja. Najboljše fotografije bodo uvrščene v zaključni izbor serije obdobij.
      V kolikor je isti uporabnik uvrščen med prvimi tremi se upošteva samo njegovo najboljšo uvrstitev.

      Najboljše fotografije bodo nagrajene

    Click image for larger version. 

Name:	DistriaPasica.png 
Views:	181 
Size:	51.4 KB 
ID:	14592
    Last edited by Hribowc; 12. September 2014 at 08:20.

  2. #2

    Privzeto Nagrada za najboljšo sliko

    Uspelo nam je dobiti nagrado za najboljšo fotko.
    Firma Distria bo avtorju najboljše fotografije iz avtomatske lovske foto pasti podarila kamero
    Ltl. Acorn 5310MC 940nm

    Click image for larger version. 

Name:	2-800x640.jpg 
Views:	353 
Size:	53.6 KB 
ID:	14590
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  3. #3

    Privzeto

    Zaradi peripetij z "usmeritvijo" LZS, za katero smo prepričani, da nima osnove, da posega na uporabo kamere s strani posameznika za njegovo zasebno rabo (7.člen ZVOP-1), smo kljub temu spremenili 3. točko pravil razpisa natečaja, tako da sedaj datum fotografije ni pomemben.

    Fotografija same živali tudi ne predstavlja zbiranja osebnih podatkov in s tem kršitve ZVOP,
    zato se jih lahko mirne duše in brez skrbi objavlja.

    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •