Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: ZOLI - kombinirke

  1. #11

    Privzeto

    Sam nisem imel Zolli kombinirke, imel sem Sabatti, vendar mislim, da so Zollijeve boljše, bolj natančno izdelane, mislim da tudi dražje.

    Glede kvalitete, pa je bil pred leti narejen test, ko so puškam zamašili cev, ter testno ustrelili, gre seveda za repetirke.

    Zollijeve so test zdržale, tako kot tikka, mauser, in nekaj ostalih modelov, medtem ko je ameriške je vse razneslo.

    Tako da tisto, da so Italijani samo za šibre, ne vem če prav drži. Tudi oni so v dolini Gardonne izredne puškarje.

  2. #12

    Privzeto

    Sam imam Sabattija, pa je čisto Ok. Ni pa kak puškarski presežek.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Edino kar imam za pripomnitčez Zolija kombinirko je da so precej občutrljive na zaporedne strele. Prvi strel je bp. drugi strel že ni več siguren tretji pa zaradi raztezanja kovine gre tja v tri krasne. Če to upoštevaš je sicer puška čisto super. (ampak tole itak velja za več ali manj vse kombinirke)

  4. #14

    Privzeto

    Jaz imam kombinirko Zoli v kalibru 7x57R / 16, ki sem jo dobil kot prvo puško kot poklon, od starega očeta, ko sem vstopil v lovske vrste kot pripravnik. S puško sem kar precej prejagal (srnjad, divji prašiči, lisice). Nanjo nimam pripomb. Je "lična" puška, primerna za vse vrste lova. Imel sem sicer nekaj popravil (vzmet pri kočnici in igla), ampak nič posebnega.

    Skratka , puška ima pri meni posebno mesto, zato je tudi nisem veliko spreminjal (imam še vedno gor strelni daljnogled 4X33 Khales), dodal pa sem gumo na kopitu, ker mi je bila malo prekratka.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •