Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Lovski pogreb - pesmi (pomoč)

  1. #1

    Privzeto Lovski pogreb - pesmi (pomoč)

    Ker ne vem v katero temo bi zadevo objavil sem načel kot novo temo...

    Gre namreč za to, da je v sosednji lovski družini umrl lovec in so me naprosili, če bi lahko na pogrebu tudi kaj zapeli, saj vedo, da prepevam v oktetu.
    Problem je nastal, ker nimam ne besedil ne melodij za lovske pesmi, zato vas naprošam, če je možno (pogreb je namreč v soboto), da bi v čimkrajšem času karkoli delili z mano, da se svojcem in lovskemu tovarišu polepša lovski pogreb.

    Najbolj zaželjene so note z besedilom, lahko pa tudi karkoli drugega (samo besedilo, posnetek, literatura...).

    Izpostavili so tudi eno od pesmi "lovcu v slovo - pot življenja je končana zadnji dom bo ta poljana...", tako da te bom zelo vesel, če pa imate še kakšno drugo primerno pa se prav tako priporočam.

    Hvala za vso pomoč!

  2. #2

    Privzeto

    V tej pesmarici je okoli 35 lovskih pesmi z notami.Škoda, ker sem šele danes pogledal temo, upam, da si medtem že kaj dobil.
    Click image for larger version. 

Name:	pesmarica.jpg 
Views:	643 
Size:	390.4 KB 
ID:	14467

  3. #3
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto lovske pesmi

    Za danes je sicer prepozno,morda pa ti pride prav za naslednjič.Stopi v stk z Lovskim pevskim zborom Dekani.oni imajo izbor teh pesmi in sem prepričan,da ti za naprej,če boš seveda potreboval, lahko pomagajo.

  4. #4

    Privzeto

    Super, najlepša hvala obema! Nekaj smo potem uspeli sestaviti skupaj, tako da so bili svojci zelo veseli. Bo pa tudi vajina pomoč prišla prav, če že drugega ne, ko bodo ostali prepevali meni ;).

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •