Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 54 od 54

Tema: nakup streljnega daljnogleda 2,5-10 x 50; 3-12x56, 3-12x50 swarovski, zeiss victory

  1. #51

    Privzeto

    Citat JLOVEC1 je objavil: Pokaži objave
    Za daljnogled sem skoraj 100% odločen, Zeiss victory HT,
    odločen sem tudi za komplet (vse skupaj- to je 100%), bi pa še kakšen nasvet glede montaže in puške, če ne bom preveč iz teme.

    jlovec1
    Ne odločaj se na podlagi mnenj, ki jih ustvarijo furumaši. Najboljše je če se zapelješ do optik-trade in probaš en kubik optike pa boš videl kaj ti najbolj sede (mogoče si na koncu omisliš bushnella ali kakšno meopto )
    Lp

  2. #52

    Privzeto

    Vsekakor predlagam, da glede vprašanj o karabinkah nadaljujemo v drugi temi, saj jih je v zvezi z nakupom nove puške odprtih že kar nekaj v podforumu risanice. Samo poišči eno, lahko pa tam tudi odpreš novo temo. Škoda bi bilo tukaj pisati offtopic, ki se daljnogledov nič ne tiče.

    Kompatibilnost daljnogleda s temi puškami seveda ni vprašljiva, od snemljivih montaž ti lahko zmontirajo na puško kakšno klasično zasučno EAW ali Recknagel montažo, potem so tu še razne tovarniške zadeve, pri Tikki recimo Sako Optilock itd... Pri fiksnih je izbira še večja...

    Citat JLOVEC1 je objavil: Pokaži objave
    Za daljnogled sem skoraj 100% odločen, Zeiss victory HT,
    odločen sem tudi za komplet (vse skupaj- to je 100%), bi pa še kakšen nasvet glede montaže in puške, če ne bom preveč iz teme.
    Pri temi o risanicah sem videl da se nekaj prerekajo o Titanu 6 in Tikka T3. Nameravam izbirati med tema dvema. Če ima kdo izkušnje s kombinacijo omenjenih pušk in Zeissa HT, bi prosil za odgovor. Menim da kar se pušk tiče sta obe zadevi uredu, verjetno tudi kompatibilnost s strelnim daljnogledom Zeiss ni vprašljiva. Kakšno montažo svetujete.
    Po mojem je tu gor dovolj ekspertov, da ne bo problema z odgovorom.

    hvala in še enkrat upam da nisem šel iz teme, sicer bom moral preskočiti v rubriko risanice


    jlovec1

  3. #53
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Se strinjam z Deerhunterjem pri tikki najbolš original sako optilock. To imam sam in je ok.

  4. #54
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Za Tikko T3 je po naših izkušnjah tudi MAKuick montaža odlična.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •