Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: ZLD Zasavje

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto ZLD Zasavje

    ZLD Zasavje je včeraj dobila novega predsednika.
    Aktualnega podpredsednika LZS je na prestolu zamenjal ambiciozen mladenič.

  2. #2

    Privzeto

    Citat mprimoz je objavil: Pokaži objave
    ZLD Zasavje je včeraj dobila novega predsednika.
    Aktualnega podpredsednika LZS je na prestolu zamenjal ambiciozen mladenič.
    Čestitke!

  3. #3

    Privzeto

    Članu upravnega odbora LZS Tomažu Trotovšku vse čestitke za prepričljivo zmago!
    Lovci potrebujemo mlade in trezne ljudi z občutkom za pravičnost in poštenost tako do solovcev kot do divjadi.

    Upam, da je ta izvolitev lastovka sprememb tudi v drugih organizacijah, v katere se združujemo lovci in bo pripomogla tudi k spremembam v vrhu delegatskega sistema LZS. S tem seveda ciljam na spremembe, ki bi omogočile, da bo imela vsaka LD preko svojega starešine svoj glas na OZ LZS, kot zahteva zakonodaja in bo ta delegatski sistem vržen na smetišče zgodovine.

    Padli drugi kandidat, takisto član UO LZS, Ivan Malešič, je namreč s svojim delom in izjavami jasno dokazal, da takim spremembam nasprotuje, zato sem tega volilnega uspeha še toliko bolj vesel.

    Vsem povabljencem, menda vključno z virtualnim predsednikom Kropetom pa sožalje, ker je napovedana pogostitev ob "gotovi" zmagi padla v vodo. Ponavlja se zgodba, sicer na drugem nivoju, ko je ob delegatski izvolitvi Kropeta pred leti padla v vodo pogostitev v že rezerviranem lokalu, na katero je v zmago prepričan vnaprej vabil Mahne. Felix, mogoče to nekaj napoveduje!?

    Obenem čestitke tistim zastopnikom na volitvah, ki so kljub močnemu Malešičevem lobiranju mislili s svojo glavo in/ali posredovali voljo svojega članstva.
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #4

    Privzeto

    Vsi so mi obljubili, da bodo mene volili. Po izidu glasovanja sem spoznal, da drug glasove je prejel. Komu naj človek še zaupa, ko niti dane obljube in dogovori več ne držijo in se izjalovijo. Še včeraj med zelenimi brati smo se dogovorili, kako bomo volili. Pili smo in se veselili, na koncu pa volitve izgubili. Pa kam ta svet zeleni gre, da niti predsednik tega ne ve.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #5
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Navdušen sem nad ambicijoznostjo in optimizmom. Čestitke tudi iz moje strani.

  6. #6

    Privzeto

    Kakorkoli, vsaj z moje strani čestitke TT ne bo. Jalovo upanje, da bo predsednik, pa čeprav je mlad in "naš", razmišljal drugače, kot mora razmišljati predsednik OLZ. S to izvolitvijo bodo te nelovske organizacije pridobile novega zagovornika v UO LZS in od teh organizacij ugrabljena LZS bo še bolj nemočna.
    Razumi kdor more, počasi razmišljam, da je tudi z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe in se v te rabote ne bom več spuščal.

  7. #7

    Privzeto

    Čestitke novemu vodstvu!
    Zanimivo je bilo opazovati različne poglede udeležencev v prvi vrsti na podelitvi spričeval.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •