Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Steyr mannlicher sm12 sx

  1. #1

    Privzeto Steyr mannlicher sm12 sx

    Pozdravljeni!

    STEYR MANNLICHER SM12 SX
    Zanima me če ima kdo že ta model puške oziroma je že imel možnost to puško videti ali jo preizkusiti.
    Zanima me tudi mnenje uporabnikov ki imajo klasični STEYR MANNLICHER SM12. Kakšne so kaj izboljšave na teh novih risanicah. Menda je to zadnji model do sedaj.

    Že vnaprej hvala za odgovore

  2. #2

    Privzeto

    Zelo všečna puška za 1500â??. Mislim, da je sprememba le v kopitu (boljši oprijem). Za varovalko (prej kolešček) nisem prepričan. Pa nased cevi iz Al ima podobno kot Tika.
    Zadnji model? Ja vsak proizvajalec mora dopolnjevati, če želi biti konkurenčen. Revolucionarnih sprememb pa ni.

  3. #3

    Privzeto manlicher

    Alojz: Na zelo konkretno vprašanje si odgovoril z "mislim", "nisem prepričan". Toda v debato pa si se kljub temu vključil.

  4. #4

    Privzeto

    Če bi pa trdil, da je sprememba le v oprijemu kopita bi pa ti dodal, da zavajam.
    Je še v oznaki ali kakšni malenkosti. Zato sem pustil možnost za dopolnila. Ker dolgo ni odgovoril noben lastnik sem se vključil (dvomim, da kateri novi lastnik spremlja debato). Zato "mislim", da me bo kdo drug "prepričal" tudi o spremembi varovalke.
    Last edited by alojz1; 23. October 2014 at 14:32.

  5. #5

    Privzeto

    Sem se kar sam "prepričal". Pa bi se Karo lahko tudi. Varovalka ni več kolešček ampak napenjalo kot pri vseh Blaserjih (hand sponung).

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Lovecdavid, če razumeš nemško ti lahko pošljem par člankov.

  7. #7

    Privzeto

    Ja razumem nemško. Saj nekaj sem že bral samo je bolj malo opisano. Škoda pa ker ni nobenega ki bi lahko povedal kaj iz izkušenj z uporabo. Ampak ni problema

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Lovecdavid, imaš zasebno sporočilo. Notri sem ti poslal dostop do člankov.

  9. #9

    Privzeto

    Kolk pa je cena te zadevce ??

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Osnovni model stane 1962.-

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •