Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: CAC Snežnik 2014

  1. #1

    Privzeto CAC Snežnik 2014

    Sporočam, da bo sočasno z državno razstavo psov lovskih pasem CAC Snežnik 2014 potekal tudi vzrejni pregled za goniče.

    Ob tem vse zainteresirane tudi obveščam, da smo podaljšali rok za prijave, ki bodo poslane na elektronski naslov info@lkd-cerknica.si do nedelje 20.4.2014 do 24.00 ure.

    Obveščam vas tudi, da smo prerazporedili bavarske barvarje sodniku Jožetu Vestru in jih ne bo ocenjeval Bojan Deberšek, kot je bilo prvotno napisano v sodniški listi.

    Možen bo ogled grada Snežnik, polharske zbirke pod okriljem TD loška dolina in pregled odvzema trofej jelenjadi v letu 2013 za notranjsko.

    Vljudno vabljeni

  2. #2

    Privzeto

    Citat Stečina je objavil: Pokaži objave
    ... Možen bo ogled grada Snežnik, polharske zbirke pod okriljem TD loška dolina in pregled odvzema trofej jelenjadi v letu 2013 za notranjsko.

    Vljudno vabljeni
    Možen bo tudi ogled fotografske razstave na temo Zveri, ki jo pod našim okriljem prireja skupina lovcev fotografov. Razstava bo v gradu v prostorih muzeja kot vsako leto doslej.

    Pridemo na vse te prijetne dogodke in se malo poveselimo.

    LP
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	SneznikA4-2014.jpg‎ 
Views:	198 
Size:	64.0 KB 
ID:	14074   Click image for larger version. 

Name:	CACSneznik.jpg‎ 
Views:	201 
Size:	52.8 KB 
ID:	14075  
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  3. #3

    Privzeto

    Citat MLikar je objavil: Pokaži objave
    Možen bo tudi ogled fotografske razstave na temo Zveri, ki jo pod našim okriljem prireja skupina lovcev fotografov. Razstava bo v gradu v prostorih muzeja kot vsako leto doslej.

    Pridemo na vse te prijetne dogodke in se malo poveselimo.

    LP
    Dodajam, pomotoma izpustil. Se opravičujem.

  4. #4

    Privzeto

    M Likar je na naslovnici detaljno in v njegovem stilu opisal vse kar moti tudi mene in še marsikoga. Lovski pes hodi ob levi nogi. Se pa pogosto zgodi, da ga sodnik pošlje v desni krog kjer gibanje zakriva vodnik. Sem doživel, da je sodnik zahteval, da pes hodi na desni strani da ga bo videl. Ja, videl je zmedenega psa. Vodnik je pa poslušal ugotovitve, da pes ni pripravljen za ring.

  5. #5

    Privzeto kaj se je dogajalo?

    Tako kot je v navadi, so se prireditelji dobro potrudili, zato so deležni pohvale. Tudi sam kdaj pa kdaj kje sodelujem in vem, da je dobro slišati tudi kritike, seveda utemeljene. Če jim znamo prisluhniti, lahko naredimo prireditev še boljšo. Temu bi namenil eno kritiko, povsem dobronamerno, morda bolj namig.

    Enkrat sem to kritiko že podal in to ravno za to prireditev. Pa jo ponavljam, ker sem med nekaj udeleženci dobil "pritrdilno mnenje" da je predlog dober.

    Prireditev je obiskalo večje število vodnikov z raznimi pasmami psov. Še več je bilo različnih gledalcev. In katere informacije so pridobili?

    Močno sem pogrešal "revialni krog" ali nekaj podobnega, ki bi ga lahko ponovili 1x na uro ali 2-3x na prireditev.
    Zgledalo pa bi v tem smislu, da gre vodnik s psom po večjem preglednem poligonu, kpomentator pa pove kateri pes je trenutno na poligonu, katere so značilnosti in to je to. Tako bi marsikateri mlajši lovec, ki nima kinološkega mentorja prišel do več informacij. Pa tudi drugi obniskovalci.

    Letos je bilo žal po mikrofonu prevečkrat slišati le organizacijske komentarje, o pasmah pa bolj malo.

    LP

  6. #6
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    Jereb se popolnoma strinjam...zelo malo povejo o pasmah še manj pa o značilnostih...jaz sem tudi v fazi odločanja o nakupu lovskega psa, zato me tudi zanima dosti stvari...saj dosti preberem v knjigi ali na spletu ampak vseeno je da te stvari slišiš tudi kje drugje sploh na kakih takih prireditvah ki naj bi bile za to namenjene...drugače pa je super ta prireditev

    lp

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •