Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 70

Tema: Flyerji

  1. #31

    Privzeto

    V mojem primeru so priletele zelo postrani. Potem sem TTSX kroglo zadaj 2mm odstružil in so bile točne.
    Puška Zastava mini mauser. Sem podrobno opisal lani.
    Če pa ti veš vzrok raztrosa pa napiši.
    Je pa tule bolj pomembno, da se kaj napiše, kot KAJ se napiše. Pa čeprav "bučke".
    Kot v sosednji temi, ko je nekdo določil vzrok plezanja pri kombinirki vročo bronuro.
    Last edited by alojz1; 21. April 2014 at 22:33.

  2. #32
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat JevŽ je objavil: Pokaži objave
    Ne verjamem.

    Če bi bile cevi vroče brunirane bi odpadla šina, cevi bi odstopile iz zaklepnega bloka ...

    Če pa bi imel srečo bi odpadla le šina in streli ne bi plezali (kot recimo pri novejših puškah blaser, merkel, haenel ...)

    Lp
    ti ni treba sam vem kako je

  3. #33

    Privzeto

    "Tomaž Ražman" - Mene bolj zanima, če imam jaz prav in zato prosim za odgovor na to vprašanje, ki sem ga postavil nekaj postav nazaj?:
    "... Korak 8" ( 1:8 ) pomeni, da se na razdalji 8" krogla zavrti enkrat in če je cev dolga 16" se zavrti 2x itd. Imam prav?"
    Verjetno še velja, da težja krogla potrebuje bolj gost navoj ( recimo 8 ) kot ga potrebuje lažja ( recimo 12 ).

  4. #34

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Verjetno še velja, da težja krogla potrebuje bolj gost navoj ( recimo 8 ) kot ga potrebuje lažja ( recimo 12 ).
    Karel. Ne utrujaj se po nepotrebnem. Seveda imaš prav. In jaz vseskozi trdim isto.
    Le pri hitrosti vrtenja imava nesporazum.

  5. #35

    Privzeto

    "... Korak 8" ( 1:8 ) pomeni, da se na razdalji 8" krogla zavrti enkrat in če je cev dolga 16" se zavrti 2x itd. Imam prav?"
    Razen če maš progresivni twist.

  6. #36

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Le pri hitrosti vrtenja imava nesporazum.
    Ta "nesporazum" lahko takoj rešiva, ker jaz sploh nisem omenjal hitrosti vrtenja, a o tem me lahko podučiš. Yebiga, naj ti ne bo nerodno - več glav, več zelja..

  7. #37

    Privzeto

    Citat Dule je objavil: Pokaži objave
    Razen če maš progresivni twist.
    To pa je?

  8. #38

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    To pa je?
    Kaj??? Ne veš kaj je progresivni twist? Kako lahko sploh puško v roke vzameš?
    (če me je že profesor označil za norčka mi je marsikaj dovoljeno. Saj ne zameriš, a ne?)

  9. #39

    Privzeto

    To pa je?
    stric google ve, njega vprašaj.

  10. #40

    Privzeto

    A lahko še en norček poizkusi razložiti?!
    Po svoje, po kmečko seveda.
    To je nekaj, kar se zmeraj bolj zavija. Kot uho smrkavca, ki se očetu iz rok skuša izviti. Na začetku se navija malo, bolj kot gre proti koncu, bolj se navija na gosto.
    A sem uganil?
    Namen? Tako kot smrko iz rok hudega očeta, se tudi tu krogla vedno hitreje vrti.

    Čemu je to namenjeno? E to pa še ne vem, ker me oče nič več ne vleče za ušesa-
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •