Stran 13 od 18 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 180

Tema: Geco

  1. #121

    Privzeto

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    Če je tako pa jo bom sprobal. Sam ne vem kje jo dobit!
    A ima kdo kakšen namig v tej smeri??
    Jaz nevem zakaj Geco ne polni krogle Plus v 7x57R....že z več lovci sem se pogovarjal jo zelo pogrešajo...heheh...???

  2. #122

    Privzeto

    Citat jelenko je objavil: Pokaži objave
    Jaz nevem zakaj Geco ne polni krogle Plus v 7x57R....že z več lovci sem se pogovarjal jo zelo pogrešajo...heheh...???
    Tale "heheh" ne znam dešifrirati. Prevod prosim! Še kakšna nova krogla s to oznako?
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #123

    Privzeto

    Koliko se pa glede na učinek na cilju ZERO razlikuje od LOS-a? Kolikor je videti po reklamnih opisih, se prav tako kot pri LOS sprednji del pri ZERO razleti, zadnji pa prebija.
    Alojz ali lahko prosim napišeš zakaj so poškodbe pri ZERO torej hude.
    Je pa res, da za 7x57R pri GECO nekako ni videti posebnega interesa. Ob priliki bom nabavil GROM, verjetno pa bi bil LOS še boljša alternativa, pač za tiste, ki sami polnite. Jaz pa za sedaj le zbiram prazne tulce in bom nekoč naprosil koga, da mi napolni LOS.

    Lp
    Matej

  4. #124

    Privzeto

    No glede ZERO sem se pa očitno malo prenaglil. Na GECO strani je navedena v kalibru 7x57R. Če jo kdo zasledi pri kakšnem slovenskem trgovcu v tem kalibru, naj prosim napiše.

  5. #125

    Privzeto

    Citat matejk je objavil: Pokaži objave
    Alojz ali lahko prosim napišeš zakaj so poškodbe pri ZERO torej hude.
    Pri LOSu so delci prednjega dela veliki in gredo skozi.
    Pri Geku Zero pa je jedro iz cinka, konica pa sintrana iz volframovega granulata, ki se takoj razleti skoraj v prah (bo kdo popravil, če ni točno).
    Je pa prednost, da ni svinca. Mislim, da bo večina z to kroglo zadovoljna. Saj vidim, da vas poškodbe ne motijo toliko kot pobeg pri malo slabšem zadetku.

  6. #126
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto geco plus

    Ali je imel še kdo take izkušnje z naboji Geco plus .30-06? Na sliki je tele streljan s to municijo.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice DSC_0368.jpg‎   DSC_0370.jpg‎   DSC_0371.jpg‎  

  7. #127

    Privzeto

    Citat krogla1 je objavil: Pokaži objave
    Ali je imel še kdo take izkušnje z naboji Geco plus .30-06? Na sliki je tele streljan s to municijo.
    oww.....grozovito...!!!! Imam taa kaliber in te krogle ampak je do sedaj le oče uplenil jelena ki je imel zmerne podpludbe...!!! Kar se tiče tega je pa kar k....

  8. #128
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Ne sklepat po enem primeru. Jaz sem imel enak primer pri Sako SHH pri jelenu. In to na strani, kjer je krogla vstopila.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #129

    Privzeto

    8x57IS, na zunaj je še nekako zgledalo, ko sem pa zarezal pa joj prejoj.

  10. #130
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Meni je videti, kot da bi bila kri razlita pod kožo. Je tele najverjetneje naredilo še nekaj poti. Je bilo tako?

Stran 13 od 18 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •