Rezultati 1 do 10 od 180

Tema: Geco

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto Geco

    Pravzaprav nevem v katero temo naj to objavim. Mogoče bo najbolje da kar v to.
    Po novem letu sem cev moje Slobodanke 7x57 očistil s Forrest peno. Potem sem jo našprical še z Fluna tec Gun Coating razpršilom. Skozi cev sem samo enkrat potegnil krpico in tako pustil vse do včeraj.
    Včeraj sem ven iz cevi še petkrat potegnil vrvico. Tako, da je bila krpica čista. Že pri čiščenju s podvojeno krpico se čuti manj upora po uporabi Fluna teca.
    Na strelišču je razdalja do tarče izmerjeno 105 m. Spredaj sem imel podloženo že rahlo načeto vrečko peska, zadaj pa usnjen tok za naboje. Uporabil sem standardno tarčo (vložek) za preizkus.
    Prvi strel je šel od sredine tarče 7 cm desno in 6cm višje ( na 14.00 izven krogov).
    Ostalih pet je naredilo grupico s premerom manj kot 35mm. Lani sem s tremi streli na preizkusu naredil grupo 45mm. Grupica je manjša za 1cm, kar nekako potrjuje zapisano, da Fluna tek izboljšuje natančnost cevi.
    V mojem primeru je bil še vedno "oljni " strel, čeprav, sem nekje zasledil, da ga pri Fluna tecu ni.
    Lani in letos sem streljal s strelivom geco teilmantl 10,7g v kalibru karabina 7x57, na 10x povečavi.
    Slika letošnje tarče:
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice geco 7x57.JPG‎   geco 22.JPG‎  

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •