Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 51

Tema: Lovsko strelska liga "Forum lov 2014"

  1. #21
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    Da te ne bom sanjal !!!
    50 kompak - malo morgen

    V tem primeru mene na ligi ne bo
    Sem samo spomnil na glasovanje oz. želje večine lovcev. Če bomo povsod streljali 50 golobov , bi bilo prav , da je tako tudi v kompaku.Ne spomnim pa se , da bilo govora o streljanju z VK, saj večina lovcev nima primernega orožja.

    Bom ponovil kar sem napisal že leta nazaj . Čas bi bil, da vzamete kompak za enakovredno streljanje z A- trapom, drugače boste organizatorji forum lige kmalu postali takšni,kot so vaši "šefi" na ZLD.
    No iztočnice za torkov sestanek že imate.
    errare humanum est - motiti se je človeško

  2. #22

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Sem samo spomnil na glasovanje oz. želje večine lovcev. Če bomo povsod streljali 50 golobov , bi bilo prav , da je tako tudi v kompaku.Ne spomnim pa se , da bilo govora o streljanju z VK, saj večina lovcev nima primernega orožja.

    Bom ponovil kar sem napisal že leta nazaj . Čas bi bil, da vzamete kompak za enakovredno streljanje z A- trapom, drugače boste organizatorji forum lige kmalu postali takšni,kot so vaši "šefi" na ZLD.
    No iztočnice za torkov sestanek že imate.
    Cviček, glej , samo enkrat bom napisal, glede puške velikega kalibra. Pokaži mi enega lovca, ki ga boš povabil na lov na divje pujse, da bo rekel, da ne bo prišel, ker nima puške s katero bi streljal. Pa bo v veliko krajšem času 10x ustrelil kot na strelišču.Tako, da tole ne vzdrži vode, niti pod razno ne. Liga je tudi za treniranje, ne samo za tekmovanje.
    Glede Kresnic: Sem že napisal, da vedno vsem ne bo možno ugoditi. Je edino strelišče kjer je možno ustreliti 4 kombinacijske panoge. Ti vedno propagiraš enakovrednost med golobi, na strelišču, kjer bi lahko ustrelili enakovrednost, si pa proti. Dečko, zagovarjaj vedno enakopravnost, ne takrat ko tebi paše.
    Glede zld-ja. Enkrat bom tudi jaz prenehal z organiziranjem lige,(mogoče je možnost drugo leto) a bom zapustil vse to z dvignjeno glavo. Ne vem če me lahko primerjaš z drekom ki smrdi.

  3. #23
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Cviček, glej , samo enkrat bom napisal, glede puške velikega kalibra. Pokaži mi enega lovca, ki ga boš povabil na lov na divje pujse, da bo rekel, da ne bo prišel, ker nima puške s katero bi streljal. Pa bo v veliko krajšem času 10x ustrelil kot na strelišču.Tako, da tole ne vzdrži vode, niti pod razno ne. Liga je tudi za treniranje, ne samo za tekmovanje.
    Glede Kresnic: Sem že napisal, da vedno vsem ne bo možno ugoditi. Je edino strelišče kjer je možno ustreliti 4 kombinacijske panoge. Ti vedno propagiraš enakovrednost med golobi, na strelišču, kjer bi lahko ustrelili enakovrednost, si pa proti. Dečko, zagovarjaj vedno enakopravnost, ne takrat ko tebi paše.
    Glede zld-ja. Enkrat bom tudi jaz prenehal z organiziranjem lige,(mogoče je možnost drugo leto) a bom zapustil vse to z dvignjeno glavo. Ne vem če me lahko primerjaš z drekom ki smrdi.
    Pero brez hude krvi . Sem eden redkih, ki nimam dlake na jeziku in samo povem tisto ,kar misli večina . Enostavno rečejo " jaz se ne bom kregal" Sam osebno smatram takele debate zgolj za izmenjavo mnenj , ki so vredne razmisleka .
    Glede enakopravnosti pa sam veš , da sem bil prvi ,ki sem zagovarjal polovico compak , polovica A trap in MK štiristav.
    In ker je liga Forum namenjena treniranju bi bilo prav , da bi bil kompak bolj prisoten .
    No , sicer pa jaz se bom lige udeležil ne glede na to kako se boste odločili- bi pa bilo prav ,da naredite pravila tako ,kot je na zaključku izglasovala večina .

    Glede dreka si pa čist preveč občutljiv
    errare humanum est - motiti se je človeško

  4. #24

    Privzeto

    Kakor vidim bo poleg tudi kompak. Jaz nimam niti puške primerne za kompak niti nimam puške velikega kalibra, s katero bi se lahko enakovredno kosal z drugimi. Tko da mene (tako kot Joka) na ligi ne bo!

    Škoda, da se ne zmislite še kakšen tekaški biatlon, je tudi ena od strelskih disciplin a ne?

  5. #25

    Privzeto

    No če se gre že glih za mnenja... Ma men je skor vseeno, sam 50 golobov se mi zdi mogoče res malo velik glede čakanja. Osebno meni je bila liga ki smo jo imeli do sedaj kar všeč. Ja, z Jokom se najbolj strinjam...

  6. #26

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Pero brez hude krvi . Sem eden redkih, ki nimam dlake na jeziku in samo povem tisto ,kar misli večina . Enostavno rečejo " jaz se ne bom kregal" Sam osebno smatram takele debate zgolj za izmenjavo mnenj , ki so vredne razmisleka .
    Glede enakopravnosti pa sam veš , da sem bil prvi ,ki sem zagovarjal polovico compak , polovica A trap in MK štiristav.
    In ker je liga Forum namenjena treniranju bi bilo prav , da bi bil kompak bolj prisoten .
    No , sicer pa jaz se bom lige udeležil ne glede na to kako se boste odločili- bi pa bilo prav ,da naredite pravila tako ,kot je na zaključku izglasovala večina .

    Glede dreka si pa čist preveč občutljiv
    Danes sem bil na tekmi v Velenju. Pogovarjal sem se s 4 strelci ki so se lani udeležili lige. Vsi so zato kar se bo streljalo v Kresnicah, tako , da tisto o večini ne drži. Kompak v ligi ni problema, samo naredite trening, pa ga vključimo v ligo.

    Rikec, v tvojo prisotnost sem pa od vsega začetka dvomil, zato nisem nič presenečen, da te ne bo in da iščeš izgovore.. Jaz imam navadno trap puško in streljam tudi kompak z njo, tako da si našel piškavi izgovor za ne udeležbo na ligi. Pujsa bom pa streljal z 308 kalibrom in se tudi ne izgovarjam na puško.
    Danes mi je obljubil prisotnost na ligi Rajko in pravi, da bo streljal s pol avtomatom kal. 308.
    Jok bo pa sigurno na ligi.

  7. #27

    Privzeto

    Jaz se prijavljam v ligo: karkoli se bo na koncu dogovorilo...sam da je zabava...

    Fuchs Tomaž

  8. #28

    Privzeto

    No, Pero vseeno ti moram odgovorit.
    Jaz nimam ustrezne puške, da bi lahko streljal na tarčo bežečega merjasca. Pač z mojim drilingom pa res ne bom šel streljat tekmovanja. Kar se tiče pa kompaka pa sam veš, da je z navadno trap puško nemogoče biti konkurenčen strelcem, ki imajo za to prilagojene čoke in naboje. Sam veš koliko si lahko konkurenčen za končni rezultat z navadno puško ter ob enem "hendikepiran" in so strelci z pravim orožjem in municijo v bistveni prednosti pred teboj. Seveda, sodelovat ni problem dokler te zanima zgolj sodelovanje in dobra družba.
    Drugače pa sem res imel namen priti na vašo ligo to mi lahko verjameš. Mogoče kdaj drugič, če bo zdravje dopuščalo...

    Lep pozdrav

  9. #29

    Privzeto

    50 je mau douga...sj je lušnu drgač...sam tema nas bo zjebala....hjaoooo....z velikim kalibrom se bo strelalu??

  10. #30

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    ... Jaz nimam ustrezne puške, da bi lahko ...
    Eh dej no dej RIkec, na bežečega prašiča bodo streljali tudi z bokarcami, zakaj ne bi z drilingom? Kar se tiče kompaka, pa ne verjamem, da bodo fantje, ki pokajo trap za kompak kupovali druge puške. Prednost pri vseh teh pobih je zgolj in samo v različnih zakopiščkih. Vse drugo so izgovori.
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •