Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 51

Tema: Lovsko strelska liga "Forum lov 2014"

  1. #1

    Privzeto Lovsko strelska liga "Forum lov 2014"

    Prijatelji strelstva. Leto je na okoli.Bliža se čas začetka naše lige.Lani med ligo je bilo govora, da naj bi se letos streljalo 50 golobov v enem kosu in 4 lovske tarče. Sedaj pa povabim tiste ki boste streljali ligo, da se malo vključite v debato. Sestanek na to temo imamo v torek 18. 02 2014. Torej imamo dovolj časa, za vaša mnenja.

  2. #2

    Privzeto

    Sem že mislil, da letos Forum-lov lige ne bo
    Koliko bi bilo krogov tekmovanja?
    Kakšne propozicije?
    Datumi,...?
    Letos bi se tudi jaz priključil vaši ligi, tko, da malo probam Nisem ravno vajen streljati toliko golobov zato bi to bil pravi maraton... a nebi raje 2x 25 in tisti maraton prišparamo za kdaj drugič?

  3. #3

    Privzeto

    Rikec, dobrodošel na ligi. Ne morem ti posredovati datumov, ker imamo šele naslednji torek sestanek gdo nam bo "posodil" strelišče. Bo pa približno tako kot lani, kar se tiče pravil. Glede 50 golobov, je pa stvar taka. Vedno streljamo 4 lovske tarče in je možno 200 točk. Pri golobih si lahko dosegel samo 100 točk.Ker je bilo vedno negodovanje, da so kuglaši v boljšem položaju, bomo letos poskusili naredili fifti-fifti.

  4. #4

    Privzeto

    Šele sedajle sem videl da si napisal 2x25 golobov. Glej prijatelj. Liga se strelja popoldan od 15-16 ure dalje. Imamo 2,5 ure da speljemo vse streljanje in če ne stisnemo vse na minimum, smo opleli zaradi teme. Tako, da je veliko bolj racionalno glede časa, da je v enem kosu, ker ne izgubimo časa, da se zopet formira serija.

  5. #5

    Privzeto

    Če je problem čas je pa bolje, da se strelja 40 golobov (zapored) in golob šteje 5 točk, kar je potem skupaj 200 točk in je fifty/fifty!

  6. #6

    Talking

    Jaz se strinjam z 50 golobov, ampak, mislim da bo potem potreben žreb, ker po 50 golobih ali pa pred serijo 50 golobov streljati MK ni vseeno!

  7. #7

    Privzeto

    Mimogrede, Pero a mi lahko daš koordinate za GPS za Velenjsko strelišče ali vsja opis poti do tam?

  8. #8

    Privzeto

    Citat Tonc je objavil: Pokaži objave
    Jaz se strinjam z 50 golobov, ampak, mislim da bo potem potreben žreb, ker po 50 golobih ali pa pred serijo 50 golobov streljati MK ni vseeno!
    To bi prepustil samemu tekmovalcu, kdaj bi se odločil streljati mk. Mislim, da bomo postavili čas od do in v tem času boš boš moral odstreliti obe panogi ali vsaj čakati na zadnjo panogo.

    Za strelišče Velenje. Se pelješ proti Mislinji (Slovenj Gradcu) in malo naprej iz Velenja zaviješ na desno (je tabla Koča LD Velenje) in po dolini naprej.Ko boš videl veliko avtomobilov na obeh straneh ceste si čisto blizu. Potem pa peš v hrib.

  9. #9

    Privzeto

    Citat Tonc je objavil: Pokaži objave
    Mimogrede, Pero a mi lahko daš koordinate za GPS za Velenjsko strelišče ali vsja opis poti do tam?
    Tonc,glede na tvoj EMŠO,bi pa ja lahko vedel kako se stvari streže glede poti,v jugoarmiji je bil rek "čitaj kartu i pitaj seljaka",pa če si imel srečo si prišel na cilj.

    lp

  10. #10

    Privzeto 50 golobov

    S serijo 50 golobov se strinjam, vendar je treba začeti streljati kmalu popoldne, sicer bo prej tema.

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •