Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: nabojnik steyr mannlicher

  1. #21

    Privzeto

    ponavadi ga zmerom imam v puški ,zdaj pa je bilo veliko snega in sem ga dal v žep in rokavice !!!!! potem sem omes vzel rokavice iz žepa potem pa nimam pojma, sem že dobil drugega vendar bom še nabavil enega TAKO DA IMAM ZA vsak slučaj lp

  2. #22

    Privzeto

    Citat rtvcokan je objavil: Pokaži objave
    ponavadi ga zmerom imam v puški ,zdaj pa je bilo veliko snega in sem ga dal v žep in rokavice !!!!! potem sem omes vzel rokavice iz žepa potem pa nimam pojma, sem že dobil drugega vendar bom še nabavil enega TAKO DA IMAM ZA vsak slučaj lp
    Sam sem imel Mannliherco in dva nabojnika vedno s seboj. Zato, da sta bila pri roki in da ju slučajno ne izgubim, sem si naredil "fišeklijo" za na pas iz mehkega usnja. Priporočam!

    Ni fajn, ko nekdo potem najde ta nabojnik in še naboje notri. Po možnosti otrok. Ko se bo zgodila neumnost, kaj bo s tvojo vestjo?! Samo enkrat sem izgubil en naboj kombinirane puške in sem mislil, da se bom požrl. K sreči ga je na poti našel sosed in mi ga prinesel. Sicer povoženega a vsaj strahu sem se znebil.
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #23

    Privzeto

    zmerom ko grem iz stojišča spraznim nabojnik ,tako kot se ga zdaj ,tako da nimam slabe vesti naboji so vsi razen nabojnika!!! izgubil sem nabojnik ne naboje!!!!

  4. #24

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Sam sem imel Mannliherco in dva nabojnika vedno s seboj. Zato, da sta bila pri roki in da ju slučajno ne izgubim, sem si naredil "fišeklijo" za na pas iz mehkega usnja. Priporočam!

    Ni fajn, ko nekdo potem najde ta nabojnik in še naboje notri. Po možnosti otrok. Ko se bo zgodila neumnost, kaj bo s tvojo vestjo?! Samo enkrat sem izgubil en naboj kombinirane puške in sem mislil, da se bom požrl. K sreči ga je na poti našel sosed in mi ga prinesel. Sicer povoženega a vsaj strahu sem se znebil.
    preberi do konca izgubil sem nabojnik na naboje!

  5. #25

    Privzeto

    Maš pa to en čuden sistem.

  6. #26

    Privzeto

    kakor za katerega! lovski zdravo

  7. #27
    Član od
    Jul 2011
    Lokacija
    ilirska bistrica
    Prispevki
    15

    Privzeto

    Citat rtvcokan je objavil: Pokaži objave
    ponavadi ga zmerom imam v puški ,zdaj pa je bilo veliko snega in sem ga dal v žep in rokavice !!!!! potem sem omes vzel rokavice iz žepa potem pa nimam pojma, sem že dobil drugega vendar bom še nabavil enega TAKO DA IMAM ZA vsak slučaj lp

    Si kupil novega al rabljenega,če si novega povej kje,sm tudi js interesent,ker mi je tudi ta mal poškodovan,hvala lp.

  8. #28

    Privzeto

    rabljenega je kot nov po slikah danes sem plačal ko dobim ti sporočim lp

  9. #29
    Član od
    Jul 2011
    Lokacija
    ilirska bistrica
    Prispevki
    15

    Privzeto

    Aha ja ker jaz sem našel tudi onega drugega,kot sem ga prikazal na sliki,sam za naroct je problem,nisem še naročeval iz tujine zato.Ja ko dobiš pa povej.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •