Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 20

Tema: Krvavice

  1. #1

    Privzeto Krvavice

    pozdravljeni, vem da to ni prava tema pa vendar znano je da smo lovci odlični kuharji in gurmani imam pa prošnjo za vse poznavalce kako narediti odlične krvavice in katere začimbe uporabljate na žalost jaz nisem preveč uspešen v tem zato prosim za pomoč LP! vsem skupaj

  2. #2
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Recept za izdelavo krvavic je od doline do doline ( ali celo vasi ) različen .
    Pri nas jih delamo nekako takole :

    2 kg riža skuhaš v večji količini vode - 12 do 15 min potem ga splakneš z mrzlo vodo in ocediš
    1 kg ješprenja kuhaš okoli 1 uro in skupaj z vodo zliješ k rižu.

    Eno svinjsko glavo , pljuča, in krvavi obrezki ki nastanejo ob zakolu kuhaš slabo uro . Dobro je dodati jušno zelenjavo .
    Zmelješ na 10 mm in streseš k rižu in ješprenju, dodaš nekaj juhe in začimbe : sol, poper, mleti klinčki, majaron ( ne šparat ) cimet, pimet. Maso dobro premešaj in na koncu dodaj 1-1,5 l krvi

    Maso napolniš v svinjska ali goveja čreva in krvavice kuhaš na max. 90 C okoli 20 minut . Klobase splakneš v mrzli vodi in jih ohladiš na delovnem pultu.

    P.S. pa ne se jezit , če prvič ne uspejo , al pa če nastanejo težave pri špiljenju
    errare humanum est - motiti se je človeško

  3. #3
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Recept za izdelavo krvavic je od doline do doline ( ali celo vasi ) različen .
    Pri nas jih delamo nekako takole :

    2 kg riža skuhaš v večji količini vode - 12 do 15 min potem ga splakneš z mrzlo vodo in ocediš
    1 kg ješprenja kuhaš okoli 1 uro in skupaj z vodo zliješ k rižu.

    Eno svinjsko glavo , pljuča, in krvavi obrezki ki nastanejo ob zakolu kuhaš slabo uro . Dobro je dodati jušno zelenjavo .
    Zmelješ na 10 mm in streseš k rižu in ješprenju, dodaš nekaj juhe in začimbe : sol, poper, mleti klinčki, majaron ( ne šparat ) cimet, pimet. Maso dobro premešaj in na koncu dodaj 1-1,5 l krvi

    Maso napolniš v svinjska ali goveja čreva in krvavice kuhaš na max. 90 C okoli 20 minut . Klobase splakneš v mrzli vodi in jih ohladiš na delovnem pultu.

    P.S. pa ne se jezit , če prvič ne uspejo , al pa če nastanejo težave pri špiljenju

    Jaz bi dodal še scvrto čevno mast. Majaron mora biti domač iz škrniclja in ne kak brez vonja. Pa mi jih nič ne splaknemo, samo na dirci jih ohladiš. Najboljša čeva so od domačega prašiča, ki jih dobro opprane zmencaš z čebulo in repo in spereš. Špina pa čim večja

  4. #4
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Jaz bi dodal še scvrto čevno mast. Majaron mora biti domač iz škrniclja in ne kak brez vonja. Pa mi jih nič ne splaknemo, samo na dirci jih ohladiš. Najboljša čeva so od domačega prašiča, ki jih dobro opprane zmencaš z čebulo in repo in spereš. Špina pa čim večja
    Pri nas, namesto ješprenja, damo ajdovo kašo in masi dodamo praženo čebulo.
    Pimeta, cimeta in klinčkov se izogibamo, no ja, mogoče malo pimeta.
    Veliko uspeha in pomni, okus ni samo odvisen od števila začimb, ampak od njihove količine.

  5. #5
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Eh - včeraj je bila nedelja , pa sem res pozabil na glavno zadevo ,ki da krvavici pravi okus- čevna mast pocvrta na 2-3 kg čebule. Glede začimb pa ni pomembna samo količina in število začimb , pač pa pavilno razmerje med njimi ( kot velja za vse ostale jedi )
    errare humanum est - motiti se je človeško

  6. #6

    Privzeto

    Cviček. Veliko krvavic sem probal. Tvoje prekašajo vse.

  7. #7
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Cviček. Veliko krvavic sem probal. Tvoje prekašajo vse.
    S tole trditvijo se pa strinjam
    Every time I feel the spirit

  8. #8
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Cviček. Veliko krvavic sem probal. Tvoje prekašajo vse.
    Hm, mogoče si pa kakšno premalo poizkusil

  9. #9
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Hm, mogoče si pa kakšno premalo poizkusil
    Se popolnoma strinjam glede tvojih pomislekov. Hrana je zelo specifična zadeva - kar je za enega dobro, je za drugega odlično, spet za nekoga neužitno.......Stvar okusa in lokalne tradicije.
    Če se slučajno ukvarjaš z pridelavo in predelavo hrane pa ne misli, da te bodo stranke samo hvalile- nasprotno - velikokrat boš deležen tudi neupravičene kritike in če jo nisi pripravljen sprejeti se raje ne spuščaj v te vode


    Jok in Alojz - ne delat reklame za moje krvavice , ker bo šef začel " radirat " Lahko ga pa podkupimo z eno podpeko krvavic na Krki A probamo
    errare humanum est - motiti se je človeško

  10. #10

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Jok in Alojz - ne delat reklame za moje krvavice , ker bo šef začel " radirat " Lahko ga pa podkupimo z eno podpeko krvavic na Krki A probamo
    Če imaš dober namen mu ji nikar ne kaži. Je težko par g dol dal

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •