Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 63

Tema: Forumsko srečanje 10. maj 2014

  1. #31

    Privzeto

    mislim, da nas bo kar veliko prišlo na srečanje, glede na to, da je že 20 članov rešilo anketo glede termina

    Se vidimo!
    zastava 8x57is, 223 rem., 12/12, baikal 12/12

  2. #32

    Privzeto

    Termin dogovorjen. 10. maj 2014 na Krki!
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  3. #33
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Glede na to, da se bo na srečanju gledalo/primerjalo/testiralo različno orožje in lovska optika bom prinesel tudi sam nekaj stvari. Od pušk Titan 6 z varmint cevjo v kalibru 6.5x47 ter seveda obilo lovske optike vseh vrst in oblik.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  4. #34

    Privzeto

    :ok:
    Citat mlikar je objavil: Pokaži objave
    termin dogovorjen. 10. Maj 2014 na krki!:ok:
    lz.
    Ni pomembno samo dobro streljati, ampak biti tudi čim manjša tarča!

  5. #35

    Privzeto

    Citat MLikar je objavil: Pokaži objave
    Termin dogovorjen. 10. maj 2014 na Krki!
    Je fiksen termin?

  6. #36

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Je fiksen termin?
    Upravnik strelišča ga je potrdil včeraj v telefonskem pogovoru. Mislim, da to lahko smatramo za fiksno.
    Kar se tiče organizatorjev, torej ekipe strelcev in mene, pa tudi drži.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  7. #37

    Privzeto Srečanje!!!!!!!!!

    Takole, prijatelji foruma. Z Jokom sva se dogovorila s skrbnikom strelišča na Krki o podrobnostih.
    Poleg gobezdanja forumašev se bo tudi malo streljalo. Dogovorila sva se za 10 glinastih golobov, 10 strelov s kratko cevjo in 10 strelov z MK puško. Sedaj prosim debato in vam razkrijem še kakšno podrobnost.

  8. #38

    Privzeto

    Zaradi organizacijsko upravnih formalnih zadev, ki jih lahko zadeve potegnejo s seboj, moram poudariti, da bo šlo tu za interno prijateljsko srečanje forumašev s predhodnim treningom in preizkusom omenjenih lovsko strelskih panog.
    Seveda so v tem prijateljskem krogu druženja po strelskem preizkusu dobrodošle tudi vaše prijateljice in družinski člani, ki z vami delijo lovska in strelska zanimanja.

    In zanimivo tudi bo!
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  9. #39
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat MLikar je objavil: Pokaži objave
    Zaradi organizacijsko upravnih formalnih zadev, ki jih lahko zadeve potegnejo s seboj, moram poudariti, da bo šlo tu za interno prijateljsko srečanje forumašev s predhodnim treningom in preizkusom omenjenih lovsko strelskih panog.
    Seveda so v tem prijateljskem krogu druženja po strelskem preizkusu dobrodošle tudi vaše prijateljice in družinski člani, ki z vami delijo lovska in strelska zanimanja.

    In zanimivo tudi bo!
    Mogoče bi bilo vredno razmisliti, da se strelja do določene ure ( 2-3 ure ) Orožje v futrole - naprej pa druženje brez pokanja- še posebno ,ker so eni obljubili harmoniko.
    errare humanum est - motiti se je človeško

  10. #40

    Privzeto

    Nič ne bomo o tem razmišljali. To tako sigurno bo.

Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •