Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 63

Tema: Forumsko srečanje 10. maj 2014

  1. #51

    Privzeto

    Alojz1, hvala za idejo. Že tako nisem imel v mislih čisto golo tekmovalno streljanje. Verjemi da bo zanimivo.
    Obisk pa smatraj kot obvezo.

  2. #52

    Privzeto

    To bi znalo bit zanimivo, tud jaz sem že označo srečanje na koledarju

  3. #53

    Privzeto

    Danes pa že vsak forumaš pokrije grupo na 100m z kovancem
    Kakšni nasloni bi bili eventuelno dovoljeni?

  4. #54

    Privzeto

    Prjatli. Ker vem da se bo srečanja udeležilo tudi nekaj naših simpatizerjev, bomo naredili predvsem preprosto in zanesljivo streljanje. Mislim, da naslon spredaj in zadaj. Če imate kakšno drugo idejo smo jo zelo veseli.
    Pri MK puški, bomo streljali na mehanske merke z naslona na 50m. To bo posebna atrakcija. Puško bom dal jaz in naboje na katero je nastreljena, tako, da ta skrb glede puške za vas odpade.

    Za veliki kaliber pa še vedno velja, da jo prinesete s sabo in si jih bomo ogledali, primerjali in tudi malo streljali.

  5. #55

    Privzeto

    Forumaši in naši simpatizerji bliža se 10. maj. Zbor je ob 09.00 zjutraj na strelišču LD Krka.

    Tam se bo takoj zjutraj streljalo in tudi kmalu nehalo, ker imamo potem velikooo klepetalnico. Vabljeni.


    P.S. Dajmo še enkrat malo povedati kdo pride. Hvala.

  6. Privzeto

    Se spodobi, da bom tam.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  7. #57

    Privzeto srečanje

    Kljub temu, da sem se veselil, da vas bom spoznal tudi v živo, se srečanja žal ne bom mogel udeležiti. Naša ZLD ima v soboto in nedeljo streljanje . Kot mentor maram biti oba dneva prisoten z pripravnikom.
    Vsem želim dobro počutje in konstruktivno debato !

    l.p. Vugi

  8. #58

    Privzeto

    Podoben problem imam tudi jaz. v soboto imamo TO in kot vodnik psa moram biti prisoten tam skupaj s psom.

    Lepo se poveselite.

  9. Privzeto

    PrimožM pošilja svojega predstavnika. Obljubim, da ga bom pospremil na mesto dogodka.
    Pripete podobe Pripete podobe  
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  10. #60
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Žal moram tudi jaz odpovedat udeležbo, je prišel vmes nepredviden dogodek, na katerega nimam vpliva - beri - tašča s štajerske pride na obisk. Želim vam fajn druženje.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •