Stran 9 od 11 PrvaPrva ... 567891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 104

Tema: Slika najdene krogle

  1. #81
    Član od
    Feb 2012
    Lokacija
    Gornji Grad
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Ma jaz se z vami strinjam, da je deep curl odlična krogla, toda povejte mi v nabojih katere firme jih lahko nabavim, jaz si nabojev namreč ne polnim sam, kakor tudi ne večina lovcev.
    Federal fusion.

  2. #82
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat .300 je objavil: Pokaži objave
    Federal fusion.
    Hvala!

  3. #83

    Privzeto

    Pri Speer Deep Curl in Federal Fusion ne gre za eno in isto kroglo. Sta pa Speer in Federal podjetji, ki imata istega lastnika - ATK (Alliant Techsystems inc.). Krogli Deep Curl in Fusion sta sicer zelo podobni krogli, gre za enak način izdelave, poseben elektro kemični bonding, ki se razlikuje od klasičnega bondinga - na pobakreno svinčeno jedro molekularno naložijo plašček, ta postopek je enostavnejši kot klasični bonding in so zaradi tega ti dve krogli tudi malo cenejši kot klasično bonded strelivo, same krogle pa imajo enake značilnosti kot klasično bonded strelivo. Vizuelna razlika med kroglama je predvsem v tem, da ima Deep Curl ravno dno, Fusion pa ne.

  4. #84

    Privzeto

    Kot je svojo ugotovitev napisal že Mahrenberg so te krogle mišljene predvsem za srednje težko divjad, se hitro odpirajo, zato pa malo manj prodirajo in niso najboljša izbira za lov na nevarno veliko divjad.

  5. #85

    Privzeto Sierra Game King

    Krogla Sierra Game King! Z njo sem uplenil divjega prašiča. Streljan v glavo, krogla je končala v plečetu.

  6. #86

    Privzeto

    Lahko poveš še težo krogle in kaliber? Hvala.

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Krogla Sierra Game King! Z njo sem uplenil divjega prašiča. Streljan v glavo, krogla je končala v plečetu.

  7. #87

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    Lahko poveš še težo krogle in kaliber? Hvala.
    Kaliber je 7*57R, teža krogle je 11,35 grama (175 grs)

  8. #88

    Privzeto Sierra Game King

    Še ena fotka krogle Sierry Game King. Ponovno je bil s to kroglo uplenjen divji prašič. Streljan v glavo, krogla pa se je ustavila v plečki.

  9. #89

    Privzeto

    Krogla S&B SPCE 11,2 g, kaliber 7x57 R. Lanščak 40 kg. streljan na cca. 50 metrov malo postrani. Vstop za pleče, krogla ostala na drugi strani v flamu. Obležal po cca. 100 metrih brez krvi na nastrelu in sledi.

  10. #90

    Privzeto

    Citat .243 Win. je objavil: Pokaži objave
    Krogla S&B SPCE 11,2 g, kaliber 7x57 R.
    Ali dobro poznate krogle? Upam da ne pišete kar na pamet. SPCE se ponavadi sleče. Tako lepo deformirane še nisem videl.
    Od objavljenih slik me je najbolj pozitivno presenetila Hornady Deep Curl. Še Sierra ima plašč ločen čeprav je drugače zelo solidna.

Stran 9 od 11 PrvaPrva ... 567891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •