Stran 5 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 66

Tema: 300 winchester magnum, katera puška?!

  1. #41

    Privzeto

    Oi.

    1. Vzemi Steyr Mannlicher Pro Hunter.. nebo ti žal :)
    2. Ne posluši jokanja o "brcanju" ker to sploh ni res :) -mogoče kakšna slabo spasana zadeva..
    3. Mogoče razmisli o .300 WSM, lahk maš malo krajš cev, ker je naboj krajši pri istih zmogljivostih.
    4. Glede cene municije - ko začneš enkrat sam filat al pa ti en fila je cena ista/podobna za približno vse kalibre.

    Drgač zame osebno je .300 wsm primern za vse..dolge in krajše strele. Trenutno sicer bolj jagam s TTXom in je na krajših strelih na srnjad kr lepa lukna.. Recimo Los al pa karkol podobnega je pa še bolj pripravn za te zadeve.

    Pa še ena misel..iz .300 WM/WSM lahko nardiš skor .308 win ali 30-06 spring. kontra ti pa nebo uspelo.. če me razumeš

    Kje pa jagaš?

  2. #42

    Privzeto

    Citat mahrenberg je objavil: Pokaži objave
    Oi.

    1. Vzemi Steyr Mannlicher Pro Hunter.. nebo ti žal :)
    2. Ne posluši jokanja o "brcanju" ker to sploh ni res :) -mogoče kakšna slabo spasana zadeva..
    3. Mogoče razmisli o .300 WSM, lahk maš malo krajš cev, ker je naboj krajši pri istih zmogljivostih.
    4. Glede cene municije - ko začneš enkrat sam filat al pa ti en fila je cena ista/podobna za približno vse kalibre.

    Drgač zame osebno je .300 wsm primern za vse..dolge in krajše strele. Trenutno sicer bolj jagam s TTXom in je na krajših strelih na srnjad kr lepa lukna.. Recimo Los al pa karkol podobnega je pa še bolj pripravn za te zadeve.

    Pa še ena misel..iz .300 WM/WSM lahko nardiš skor .308 win ali 30-06 spring. kontra ti pa nebo uspelo.. če me razumeš

    Kje pa jagaš?
    no super hvala, bom šel mannlicherja najprej pogledat

    kolega iz sosednje lovske družine mi je enkrat na strelišču dal zadevo (cz v 300wm in 650mm dolga cev) za probat in res tako hudo ne brca kot nekateri pravijo ta isti kolega pa si municijo tudi sam doma polni in pravi da ga pride 1 naboj nekje 1,20€ mogoče se je tudi malo považil

  3. #43

    Privzeto

    mahrenberg jagam pa v prekmurju

  4. #44

    Privzeto

    Sam bi izbiral med Tiko in Mannlicher Pro Hunterjem...

  5. #45
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Me rejsan zanima ge to vij jelanjad na 300m strejlate...

  6. #46
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Me rejsan zanima ge to vij jelanjad na 300m strejlate...
    Doj z Lendavskih goric v Dugo ves...

  7. #47

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Me rejsan zanima ge to vij jelanjad na 300m strejlate...
    do zdaj še nige, če pa nabavemo 300wm te mo pa lejko

  8. #48

    Privzeto

    To je nekaj takega, kot če Ferarija kupiš.
    Ne boš zato boljši voznik. Pa tudi 200 ne boš (dolgo) vozil ampak skupaj z drugimi.
    Ampak fajn pa je, če ga imaš.

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Zgleda da imate "fajthno" jelenjad v Prekmurju
    V naši LD streljamo prek 20kom jelenjadi letno, pa na travniku pri dnevu vidim jelenjad mogoče 5x letno, na jagi sem pa skor 366 dni v letu

  10. #50

    Privzeto

    RWS škoda za vas :)

Stran 5 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •