Stran 7 od 12 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 111

Tema: Kombinirka 12-7/65r ali 12-7/57r

  1. #61

    Privzeto

    Pravkar sem poklical prijatelja, ki ima takšno polno šino. Sedaj sem res v dvomih saj trdi, da pod nobenim pogojem ni lotana ampak iz enega kosa. Naj še kdo pogleda in napiše.

  2. #62

    Privzeto

    Alojz1, ne glej samo okoli ustja cevi tam imajo večinoma vse zacinjeno ali zalotano. Veš je potrebno sneti prednje oblesje - kopišček in pogledati iz zadnje strani. Veš preveč sem jih ponovno bruniral in s kakšno Suhl montažo oprmil pa sem videl. Pa tudi poprvljal ker cevi od ZH kombinirk potapljali v hitro brunuro katera vre pri cca 138 do 142 C stopinj. Šine pa so s časom odstopile.

  3. #63

    Privzeto

    No saj ravno bronura me je zmotila. Ker sem gledal brunirano od spredaj. Na drugo kovino pa bronura ne prime. Bom še enkrat dobro pogledal. Do danes nisem bil na to pozoren.
    Vem pa, da bronura mehki (cinkov) lot razgrajuje. Včasih so dobre puške lotali z srebrom.

  4. #64
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Hvala vam vsem za odgovore.


    Se pa najde kakšna za ceno poštene zračne puške...

  5. #65

    Privzeto

    Pozabil sem, kdo se je zanimal za original kopito češke bokarce. Naj se javi na zs.

  6. #66

    Privzeto

    Kaj se je pa tukaj zgodilo? Puška ZH 304, 7×57R. Slučajno sem opazil med kupom tulcev, katere sem zbiral. Med strelom očitno ni bilo nič posebnega zaznati.

  7. #67

    Privzeto

    Mene pa zanima če bi pasale menjalne cevi 12/12 ZH 301 na ZH 324 7X57R/16???

  8. #68

    Privzeto

    Načeloma ja. V praksi pa je treba probat. Vsaka cev je malo prilagojena. Zato ni dobro kar menjat iz ene na drugo in bo vse pasalo.

  9. #69
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Poudarek, NAJ BI PASALO serija na serijo. Se pravi serija 104 na 1xy, 204 na 2xy,304 na 3xy, itd. kot pa je ze napisal Alojz, je treba probat.

  10. #70

    Privzeto kombinirka sabatti 7x65r/12 +menjalne cevi 12/12

    Pozdravljeni, nagledano imam rabljeno puško sabatti 7x65r/12 z menjalnimi cevmi 12/12... zanima me kolikšna je dejanska vrednost takšne puške brez montaže in optike??? hvala za odgovore. :)

Stran 7 od 12 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •