Stran 6 od 12 PrvaPrva ... 2345678910 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 111

Tema: Kombinirka 12-7/65r ali 12-7/57r

  1. #51

    Privzeto

    Zadetki z 7x65r/12 - Merkel Suhl 211e.
    Vsi trije streli v max 2 minutah.
    Krogla sako hammerhead.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice zadetki.doc.jpg‎  

  2. #52
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Narava, čestitke za odlično grupo.
    Očitno je tvoja kombinirka super stvarca.

  3. #53
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz imam Brno ZH 7x57R/16. Saj bi šel kdaj z veseljem jagat z njo, ampak ima pretrdo proženje. To je velik minus te puške. Vsaj zame. Ja, pa hkratno počita obe cevi, tudi to se mi je že zgodilo.
    Lp
    Notranjost mehanizma ki je zapisana je lahko vzrok hkratnega premoženja. Ravno tako odvijaceno kopito. Premoženje se da postela z pilo samo potem poti nazaj ni.
    lp MAj

  4. #54

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Notranjost mehanizma ki je zapisana je lahko vzrok hkratnega premoženja. Ravno tako odvijaceno kopito. Premoženje se da postela z pilo samo potem poti nazaj ni.
    Daj, prosim, tole še enkrat lepo počasi napiši!

  5. #55
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Ojoj, se opravičujem. Pisal sem z GSM-a, in tam je "autocorrect" funkcija pa samo zamenja besede če nisem dovolj pozoren.
    Kar sem hotel napisati je;
    Ko se v notranjosti nabere mešanica prahu, olja in masti se lahko dogaja to kar se tebi. (imel sem isti problem). Sicer je lahko vzrok tudi drugje. Ne dolgo nazaj sem malo spraševal okrog in sem zvedel, da se da na ZH puškah brez naprožila popiliti mehanzem na mehkejše proženje. Je pa menda enosmerna varijanta in naj bi to delal nekdo, ki ve kaj dela.
    lp MAj

  6. #56

    Privzeto

    Kar se proženja tiče se strinjam, moja ZH ima veliko pretrdo proženje in to je tudi največja zamera, ki jo imam do te puške. Marsikateri pujsek na pogonu je zaradi tega trdega proženja ušel mimo mojega štanta, ker mi je zaradi pretrdega sprožilca in posledičnega "cukanja" strel odletel v tri dni.
    Je pa tudi moja solidno natančna, glede na starost in ceno teh pušk, ter glede na to da se na teh puškah večinoma uporablja staro optiko z manjšo povečavo, je natančnost za lovsko rabo ne samo zadovoljiva ampak precej dobra. Tudi po par zaporednih strelih.

  7. #57

    Privzeto

    Alojz1,
    če dovoliš repliko, češka ZH nima polne šine med krogelno in šibreno cevjo, da je puška teže kot jo ima, je potrebno pogledati model, dizajn in izdelavo. Je pač puška brez bližnjic in bolj kompaktna kot so danes nekateri modeli bokaric drugih zvenečih prizvjalcev.

  8. #58

    Privzeto

    Možno. Nisem še nobene prežagal. Glede na videz in težo sem pa malo v dvomih.
    Ali si prepričan? Ne morem sedajle nobene pogledat. Vidi se pa od spredaj. Prosim, če kdo pogleda, da bom vedel.
    Last edited by alojz1; 9. April 2014 at 21:08.

  9. #59

    Privzeto

    Click image for larger version. 

Name:	image.jpg 
Views:	9 
Size:	92.7 KB 
ID:	14057Click image for larger version. 

Name:	image.jpg 
Views:	7 
Size:	120.6 KB 
ID:	14056

  10. #60

    Privzeto

    Sine, hvala. Ali je pri krogli spodaj enako?

Stran 6 od 12 PrvaPrva ... 2345678910 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •