Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Rezultati 71 do 80 od 80

Tema: Zanimivi filmi

  1. #71

    Privzeto

    Citat marolt je objavil: Pokaži objave
    Maja letos je v lovišču Litija znani švicarski strokovnjak za velike zveri in divjad, snemalec švicarske nacionalne televizije, gozdar in lovec inž. Mario Theus, posnel izvajanje lova srnjadi na zalaz z uplenitvijo mladice.
    Filmček predstavlja lov ter lovske šege in navade po uplenitvi. Med drugim je tudi promocija visoke lovske etike in kulture slovenskih lovcev...

    https://www.youtube.com/watch?v=Dt0R...PjKX2kNh0nDkzw
    Marolt, lepo je videti, da se tudi naši forumaši udejstvujete pri takih snemanjih. Škoda le, ker niste izkoristili prilike in vključili še krvosledca, sicer pa lep filmček, ki sem ga z veseljem pogledal. Le tako naprej, da bo v spodbudo tudi slovenskim snemalcem in bomo kmalu lahko gledali take filme tudi s slovenskim napisom.
    Maria pa le poprosi, da k opisu na Youtubu poleg nemškega in angleškega spremnega besedila doda še Slovenskega!

    LP
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  2. #72

  3. #73

    Privzeto

    O Mariu Theusu, gozdarju, lovcu in snemalcu dokumentarnih filmov na švicarski nacionalni televiziji, ki je že večkrat snemal tudi pri nas, sem tukaj že pisal.
    Na spodnji povezavi si lahko ogledate film o uporabi novih kamer, tehnologij snemanja in še kaj.

    Posebej sem ponosen na kader med 22:27 in 23:37 min., ki ga je Mario posnel s pomočjo lovcev LD Litija in lovcev LD Šentvid pri Stični (ideja oz. želja, kakšen kader želi posneti, je bila njegova, ideja o izvedbi pa popolnoma naša!) v eni od obor v okolici Šentvida.

    http://www.srf.ch/sendungen/netz-nat...ras-enthuellen

  4. #74
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Če se komu da poslušat zanimiv doooolgi intervju z Jim Shockeyem.

  5. #75
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto



  6. #76
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto Open sights


  7. #77
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto lisica v akciji

    Na lovu...

  8. #78
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Za ta čas aktualna tema.


  9. #79
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #80

    Privzeto

    Mene pa zanima če ima kdo v svoji zbirki kakšne filme od Jagen Weltweit.

Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •